Masturbácia lepšia ako sex?

muž sám v posteliAko kedy a ako s kým, povedali by ste si možno na úvod. Ak ste momentálne nezadaný a Váš sexuálny apetít neutíchol, masturbácia je pre Vás to pravé riešenie. Máte ešte v čerstvej pamäti masturbáciu z čias puberty pod perinou, aby Vás nikto neprichytil? Zahoďte tieto predstavy za hlavu a vychutnávajte si ju.

Uvoľnite sa

Predpoklad dokonalej masturbácie je uvoľnenie, chuť a dostatok súkromia. Spoznávajte svoje telo. Len masturbáciou zistíte, aké dotyky sú Vám príjemné a aké práve naopak nie. To všetko viete potom krásne využiť pri sexe.

Vezmite si pomocníkov

Lubrikant. Muž heterosexuál väčšinou sám lubrikant nepoužíva. Skúste to. Tento zázračný gél Vám navodí úplne iné pocity a dopraje Vám viac rozkoše na akú ste boli zvyknutý. Sexshoppy tiež ponúkajú pre muža veľa pomôcok, ktoré navodia pri masturbácii pocit ako pri súloži.

Inšpirujte sa

Pozrite si porno. Či už v televízii, alebo na webe je množstvo materiálu. Inšpirujte sa profesionálmi. Získate tak nové techniky a zažijete viac rozkoše. Spoznajte svoje perverznejšie ja, veď Vás nikto nevidí, nikto nesúdi.

Tým, že budete často masturbovať nielen prospievate svojmu zdraviu, ale aj získavate pod kontrolu svoj orgazmus. Žena predsa miluje, keď sa muž dokáže postarať o ňu aj viackrát predtým ako dosiahne vlastné vyvrcholenie.

To, čo sa nepoužíva, postupne chradne. Nedopustite, aby bol Váš penis v zlej kondícii. Mohlo by sa Vám to vypomstiť vtedy, keď ho budete potrebovať. Hovorí sa, že bez sexuálnej aktivity sa penis zmenšuje tak, ako chradnú svaly, keď sa nepoužívajú. Či sa naopak masturbáciou dá penis aj skutočne zväčšiť, sa dozviete tu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *