Čo s malým penisom?

žena v posteliMuži, ktorí sú obdarení menším prirodzením ako je priemer, taktiež túžia uspokojiť svoju partnerku. Ako na to, keď výbava nie je najväčšia? Dá sa aj s malým nástrojom privodiť partnerke viacnásobný orgazmus? Určite áno. Využitím našich trikov budete vedieť aj s malým šašom zahrať dobré divadlo.

Použite vankúšik

Vyberte si vhodnú polohu. Myslíme tým takú, kde sa môže dostatočne naťahovať svalovina vagíny. Odporúčaná poloha je taká kde je žena hore. Taktiež vhodná, aj keď u žien menej obľúbená, je poloha zozadu. Pokiaľ preferujete misionársku polohu, alebo iné polohy, kde žena leží na chrbte, podložte jej pod panvu vankúšik. Vyvýšením pánvy sa dostanete aj na ťažšie dostupné miesta a doprajete partnerke väčšiu rozkoš. S takouto malou fintou dokážete stimulovať aj bod G a partnerke privodiť slastné pocity.

Análny sex

Je práve vhodný pre menšie penisy. Niektoré dámy análny sex nepreferujú a práve s veľkým penisom ich to bolí oveľa viac. Preto ak nie ste príliš obdarený, pre Vašu partnerku bude análny sex tiež príjemný. A vy vďaka väčšiemu zovretiu dosiahnete orgazmus rýchlejšie a nemusíte ani použiť ochranu proti počatiu.

Lubrikant

Pokiaľ máte malý penis, lubrikant vynechajte úplne, alebo sa ho snažte aspoň obmedziť. Po použití lubrikantu dochádza totiž k výraznému zvlhčeniu vagíny a tým je trenie menšie. Aby sa teda zdal Váš penis vo vagíne väčší, s lubrikantom to nepreháňajte.

Okrem spomenutých viete použiť množstvo pomôcok z obchodov, fantázii sa medze nekladú. Práve pri menej obdarených mužoch si ženy pochvaľujú úžasnú citlivosť a fantáziu.

Pokiaľ Vás veľkosť penisu trápi v posteli alebo znižuje Vaše sebavedomie aj mimo nej, účinné riešenia na zväčšenie nájdete tu.

foto: freedigitalphotos.net

2 názory na “Čo s malým penisom?

  1. AvatarMino1212

    Ahojte používam phallosan 2 mesiace ale stále mám taký pocit že či ho mám správne alebo nesprávne nasadený hlavne myslím čo sa týka toho popruhu a v akej polohe by penis mal byt dakujem

    1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com)

      Ahoj, ste si prečítali návod, tak len zostáva skontrolovať, či dostatočne ťahá, a či niekde netlačí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *