Ako nás hodnotia ženy: Prvý pohľad padne na tvár a druhý…

Skôr než začneme: Ak Vás zaujíma, ako vplývala veľkosť penisu na moju atraktivitu v očiach žien a ako som sa s tým vysporiadal, prečítajte si toto: >>POKRAČOVAŤ<<


Každej žene sa páči niečo iné. Avšak na základe výskumov môžeme povedať, aké typy mužov ženy všeobecne uprednostňujú. Dobrou správou je, že niektoré zo ženských kritérií môžete na sebe podstatne vylepšiť. Tou zlou, že niektoré sa zlepšiť nedajú. Možno aj preto vynašli whisky…

Žena, ktorá nežiada veľa, si zaslúži všetko.Atraktívne vlastnosti muža

Hlas

Čím je hlbší a drsnejší, tým máte vyššiu šancu, že ženu zaujmete. Muži s hlbokým hlasom sú považovaní za mužnejších, dominantnejších a zdravších. Podľa psychológov sú dokonca farba a tón hlasu dôležitejšie, ako to, čo poviete.

Status

Je prirodzené, že ženy hodnotia muža podľa schopnosti zabezpečiť deti aj ženu samotnú. Aj majetkovo nezávislé ženy uprednostňujú zabezpečených mužov. Podľa psychológov to je dané evolučne. Štúdia evolučného psychológa Davida Bussa dokázala, že ženy z 37 rôznych kultúr po celom svete hľadajú u svojho partnera predovšetkým finančné zabezpečenie. 

Povaha

Atraktivita muža je viac ako u žien ovplyvnená inteligenciou, charizmou, úspechom a schopnosťou zabaviť ženu. Výhodu majú extroverti so zmyslom pre humor. Cenené sú tiež zodpovednosť, ale aj spontánnosť.

Dôvera

Ak Vás niekto žene predstaví ako serióznu osobu, ktorú dobre pozná, máte veľkú výhodu. Ženy potrebujú pocit istoty, že sa na muža môžu spoľahnúť. V nevýhode z tohto hľadiska budete, ak oslovíte neznámu ženu na ulici.

Vôňa

Štúdie dokazujú, že z Vašej vône dokážu ženy veľmi veľa vyčítať. Príjemná vôňa dokáže napraviť iné nedostatky.

Atraktívne mužské telesné znaky – výzor

Rozsiahly výskum troch austrálskych univerzít (Australian National University, Monash University, Melbourne La Trobe University) z roku 2013 zisťoval, aké znaky na mužskom tele považujú ženy za atraktívne.

Výsledok?

Typický mužský tvar hrudníka daný šírkou ramien a pásu do písmena V víťazí. Nasledujú dĺžka penisu v pokojnom stave zhruba s rovnakým vplyvom ako výška postavy muža.

Prečo? Pravdepodobne v nich väčší penis vyvoláva pocit, že dotyčný má lepšie gény, je mužnejší, odolnejší, vitálnejší, zdravší a bude mať kvalitnejších potomkov.

Štúdiu publikovali aj v dôležitom americkom vedeckom žurnáli Proceedings of the National Academy of Sciences of USA. Nájdete ju celú tu.

Autori štúdie Brian Mautz, Bob Wong, Richard Peters a Michael Jennions využili na testovanie 300 počítačom vygenerovaných obrázkov nahých mužov s rôznym pomerom výšky, tvaru trupu a veľkosti penisu. Obrázky dali posudzovať 105 heterosexuálnym ženám. Ženy mali hodnotiť celú figúru z hľadiska príťažlivosti. Výskumníci sa ich nepýtali na to, čo konkrétne sa im na postavách páči.

Záleží teda ženám na veľkosti penisu?

Mnohé tvrdia, že im na veľkosti nezáleží. Lenže pri tejto austrálskej štúdii špeciálne kamery sledovali pohyb očí žien. Sledovanie očí preukázalo, že zatiaľ čo muži pri hodnotení atraktivity nahej ženy pozerajú najskôr na tvár a potom na prsia, ženy pozerajú najskôr na tvár a potom hneď na penis.

Jedincov s väčším penisom potom ženy ohodnotili ako atraktívnejších, aj keď sa ich na penis nikto nepýtal. Dĺžka penisu v pokojnom stave má dôležitý vplyv na mužskú atraktivitu.

Veľkosť pohlavného údu je možné zmeniť. Ale čo vlastne na tento účel funguje a čo nie? Zorientuje Vás toto prehľadné porovnanie možností na zväčšenie penisu:  >>Zobraziť porovnanie<<

 

Kým skutočne si.

Tvár muža

Ženy uprednostňujú ostré rysy. Dôležité sú výrazné lícne kosti a čeľusť. Tvar nosu a obočia by mal tvoriť písmeno T. Najviac záleží na očiach, nose a ústach, z ktorých by žiadna časť nemala byť voči ostatným príliš veľká alebo malá. Strnisko priťahuje 41% žien.

Čo ešte môže pomôcť

Tetovanie

Až 97% žien si myslí, že muži s tetovaním sú zábavnejší a až 76% žien považuje potetovaných mužov za atraktívnejších. To sú nezanedbateľné čísla! My muži sa na potetované ženy pozeráme celkom opačne. Považujeme ich za prístupnejšie, ale aj menej atraktívne ako tie bez tetovania.

Červená farba

Ak si oblečiete červené tričko alebo košeľu, na ženy budete pôsobiť sebavedomejšie a úspešnejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *