Xtrasize

Výrobca udáva zväčšenieCenaStavHodnotenieDoručenie
do 7,5 cmod 51 € Kúpiťna sklade1,5/5 hviezd2 dni

Forum – diskusia – skúsenosti nižšie

jedno balenie XtrasizeXtrasize je prírodný preparát na zväčšenie penisu. Neobsahuje žiadne umelé zložky. Obsahuje bylinný prášok z Horny Goat (v Číne Yin Yang Huo), Maca, Saw Palmeto, Polipodium Vulgare, aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarate, tekvicu, brusnice. Zloženie pôsobí na princípe zväčšovania penisu maximálnou možnou erekciou. Penis sa výrazne prekrví a komory penisu by sa pod tlakom dlhodobým pôsobením mali zväčšiť. Niektoré zložky preparátu potom zabezpečia elastickosť tkanív, aby sa penis mohol prispôsobiť. Výsledky zväčšovania penisu sú garantované výrobcom vrátením peňazí za nespotrebované balenia.

Xtrasize je jeden z naznámejších tabletových produktov na zväčšenie penisu na svete užívaný ústne.

Od Xtrasize či akýchkoľvek iných tabletiek však nečakajte žiadne uspokojivé výsledky. V spoľahlivosti dosiahnutia výsledkov majú výrazný náskok mechanické extendery (PhallosanAndropenis, Prolong System). Sú to extendery pracujúce na princípe dlhodobého ťahu. Prinášajú nekompromisný účinok, ale niektoré z nich (Andropenis, Prolong System) aj  nepohodlie pri používaní.

Preto samostatne Xtrasize odporúčame najmä tým, ktorí majú radi komfort, od kúry nič výnimočné neočakávajú alebo nemôžu nosiť extender počas dňa alebo v noci najmä kvôli ich práci náročnej na pohyb. Tieto tablety sú tiež výborným doplnkom pri používaní extenderov pre tých, ktorí chcú s extendermi dosiahnuť extrémne výsledky.

Zobraziť oficiálny web

 

PredajcaXtrasize Infolinka
Cron Systems, s.r.o., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina
IČO: 46 377 778, DIČ: 2023351550, IČ DPH: SK2023351550
+421 41 562 5075
+421 903 415 488

Diskusia:

2 názory na “Xtrasize

    1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

      Na viacerých miestach na tomto webe návštevníkov upozorňujeme, že tabletky nie sú spoľahlivým riešením na zväčšenie penisu. Prečítajte si o extenderi Phallosan, ktorý Vám môže reálne pomôcť.

      K produktu Xtrasize sa tu v minulosti vyskytli neseriózne komentáre, preto sme ich odstránili. Aj to, ako sme na to prišli, sa dočítate v ebooku Mal som malý penis. Týmto uzatvárame diskusiu k tomuto produktu.

Nie je možné pridávať komentáre.