Zväčšenie pohlavného údu: ventrálna a dorzálna kombinovaná technika

vedecké štúdie

2. Ibero-americká konferencia Andrológie, december 2003Cos Calvet JM, Uría J, Puigvert A
2. Ibero-americká konferencia Andrológie, december 2003.

1. Syndróm Koro

Syndróm malého pohlavného údu, ktorý vyvoláva psychické poruchy ovplyvňuje osobnosť a sociálne správanie, aj keď nie je považovaný za duševnú chorobu.

2. Šatňový syndróm

Problém nastáva kvôli vzhľadu vlastného pohlavného údu v stave ochabnutosti. Dve tretiny mužov akceptujú, ako ich penis vyzerá. Zvyšok sa radšej skrýva, aj keď nevykazujú žiaden problém v sexuálnych vzťahoch.

Takýto súbor príznakov zhoršujú nasledujúce faktory: spôsob či uhol pozerania na vlastný pohlavný úd, ponižujúce poznámky alebo vtipy priateľov alebo partnerky, šírenie pornografie.

3. Zväčšenie pohlavného údu, kombinovaná technika

Priemerná veľkosť penisu, meraná od lonovej kosti k žaluďu v ochabnutom stave a pod ťahom sa pohybuje medzi 10 a 14 cm. Veľkosť pohlavného údu väčšiny mužov je normálna rovnako ako aj ich
erektilná funkcia.

To nie je len ďalšia technika plastickej chirurgie. Sme povolaní pýtať sa sami seba, či môžu byť výsledky pozitívne, ktoré techniky sú najlepšie, či kvalita pohlavného styku je uspokojivá a aké môžu byť nežiaduce účinky. Etika výsledkov: úplne vyhovujúce výsledky nemôžu byť dosiahnuté a pacient nemôže mať splnené všetky svoje očakávania.

4. Neinvazívne postupy

Vákuová pumpa (absolútne neefektívna). Andropenis: mechanizmus kontinuálneho ťahu, ktorý poskytuje skutočné zväčšenie pohlavného údu.

5. Operačný postup

Prvá operácia: Dr. Long, 1984.
Existujú rôzne techniky, aj keď všetky zahŕňajú nasledovné:
– odstrihnutie závesného väzu
– separácia fundiform väzov
– podpubická liposukcia (v niektorých prípadoch)

6. Operačná technika

– rez predkožky žaluďa
– obnaženie penisu na základ tela penisu
– odstrihnutie a podviazanie povrchovej dorzálnej žily
– odstrihnutie závesného väzu
– odstrihnutie fundiform väzov

Konštantný ťah penisu pri operácii je odporúčaný na ľahšie odstrihnutie väzov, skutočné predĺženie a presne vykonanie bočného podviazania albuginei na rovný brušnú vrchnú membránu, a tak zabrániť stiahnutiu penisu.

Dôkladná hemostáza je nevyhnutná. Celková bandáž počas prvých 10 dní sa odporúča. Andropenis sa má nosiť 3-4 týždne po operácii nie menej ako dva mesiace.

7. Pooperačné zotavenie

Protizápalové lieky po dobu 10 dní. Varbiotic každých 8 hodín po dobu 5 dní. Ponechajte bandáž po dobu 10 dní. Lokálna studené obklady v prvých hodinách po operácii.

8. Hlavné komplikácie

Modrina, stiahnutie penisu, opuch, strata citlivosti, psychogénna erektilná dysfunkcia.

9. Naše skúsenosti

25 pacientov s jednotlivou alebo kombinovanou technikou. Priemerné predĺženie 5 cm. Žiadne komplikácie. Vysoká miera spokojnosti pacientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *