Účinky ťahového zväčšovača na veľkosť penisu

vedecké štúdie

Obal štúdie - Renji Hospital Report(Štúdia 30 prípadov) Z Lee, XB Zhu, YD Liu, WJ Ye, YX Wang. Shanghai Institute of Andrology, Renji Hospital Affiliated to Medical College, Shanghai Jiaotong University (Shanghai, China)

 

1. Úvod

Forma a veľkosť penisu ovplyvňujú sebahodnotenie a sebavedomie mužov na celom svete. Zakrivenie penisu a Peyronieho choroba sú zvyčajne považované za deformity v klinickej práci, pretože tiež majú vplyv na schopnosť erekcie a vedú k erektilnej dysfunkcii. Podstúpenie operácie alebo užívanie tabletiek na zväčšenie penisu nepomáha mužom adekvátne.

Naopak, zväčšovač penisu výrábaný v Španielsku (Andropenis) je schopný predĺžiť penis použitím jemného ťahu bez vedľajších účinkov.

Použili sme prístroj na liečbu 30 prípadov v klinickej štúdii od 30. júna do 30. septembra 2005, aby sme mohli študovať účinnosť a bezpečnosť zväčšovača penisu.

2. Klinické údaje a metódy

2.1 Forma štúdie

Klinická štúdia bola vykonaná za účelom stanovenia potenciálu zmeny vo veľkosti penisu a jeho tvaru prostredníctvom použitia zväčšovača penisu.

Zhromaždené základné údaje zahŕňajú merania dĺžky a obvodu penisu v ochabnutom stave aj v
erekcii, rovnako ako hodnotenie psychického stavu subjektu. Počas testu bol subjekt inštruovaný,
ako si nasadiť zväčšovač s odporučením nosiť ho cez 9 hodín denne. Počas prvého mesiaca boli vykonávané kontroly raz týždenne. Počas druhého a tretieho mesiaca boli prehliadky raz za dva týždne. Štúdia prebehla podľa GCP (Good Clinical Praxis).

dekorácia štúdie

2.2 Subjekty

2.2.1 Indikácie

Subjekty boli vo veku 16 – 70 rokov, ich penis mohol byť predĺžený bez chirurgického zákroku. Alebo ich zakrivenie penisu mohlo byť liečené bez operácie. Alebo potrebovali pooperačnú liečbu po rekonštrukčnej operácii penisu alebo operácii na predĺženie penisu, teda operácií, ktoré vyžadujú kontrolu sťahovania sa pooperačných jaziev.

Všetci pacienti podpísali informovaný súhlas na potvrdenie, že boli náležite informovaní o tom, ako zariadenie používať.

2.2.2 Kontraindikácie

Prístroj nemal byť aplikovaný, pokiaľ sa všetky zranenia penisu, tržné rany alebo infikované zóny úplne neuzdravili. A nemal byť používaný u pacientov s nádorom penisu, chronickými poruchami, ktoré ovplyvňujú krvný obeh alebo okysličenie a regeneráciu tkanív (pokročilý alebo nekontrolovaný diabetes, cirhóza pečene, pokročilé respiračné zlyhanie). Podobne použitie zariadenia bolo kontraindikované u osôb trpiacich priapizmom, nekontrolovanými psychickými poruchami, srdcovými chorobami a ochoreniami rúk.

dekorácia s umeleckými výjavmi s malými penismi

2.3 Hodnotenie účinnosti

Pacienti boli poučený používať prístroj viac ako približne 9 hodín denne. Podľa lekárskeho protokolu sa dĺžka mala merať na hornej strane penisu od pubicko-penisového uhla po špičku žaluďa. Bod nula meracieho pásma mal byť umiestnený na uvedenom uhle bez zatlačenia do pubickej oblasti.

Obvod mal vbyť meraný uprostred po celej dĺžky penisu. Meranie malo byť najprv vykonané v ochabnutom stave a potom v erekcii dosiahnutej sexuálnou stimuláciou. Hodnoty mali byť zaznamenané na list hodnotenia liečby. V prípade, že sa dĺžka penisu a obvod penisu zvýšili viac ako o 1 cm v ochabnutom stave aj v erekcii do troch mesiacov, liečba mala byť považovaná za efektívnu. Ak nie, musela byť považovaná za neefektívnu.

2.4 Hodnotenie bezpečnosti

Každá kontrola musí najmä zaregistrovať nepohodlie penisu, bolesť, opuch predkožky atď. Toto sú prípady kedy zväčšovač penisu nemal byť používaný: v prípade bolesti, znecitlivenia alebo bledosti žaluďa malo byť zariadenie ihneď odstránené. Rovnako počas fyzických aktivít ako je defekácia, močenie, šport, sexuálny styk alebo pri akejkoľvek inej potenciálne nebezpečnej fyzickej činnosti zahŕňajúcej riziko pádu. To isté sa vzťahuje k nadmernej konzumácii alkoholu, analgetík alebo euforizujúcich prostriedkov.

3. Výsledky

30 mužov bolo prijatých do štúdie za účelom preskúmania účinkov zväčšovača penisu s cieľom predĺžiť penis. Boli vo veku 16 až 40 rokov. 26 z nich chcelo dosiahnuť väčší penis, zatiaľ čo zvyšní 4 boli liečení tak, aby dosiahli zväčšenie penisu po absolvovaní operácie na odstránenie zakrivenia penisu. 23 pacientov dokončili klinický test, zatiaľ čo 7 to vzdali. 6 z nich po 1 – 2 mesiacoch liečby nedokončili terapiu kvôli ich odmietnutiu nosiť zväčšovač po dobu 9 hodín denne. Jeden pacient ukončil terapiu kvôli nepohodliu penisu.

Počas testu sa nevyskytol žiaden prípad bolesti penisu, vred ani edém predkožky. Žiaden pacient nehlásil erektilnú dysfunkciu alebo problémy s močením. Pri 23 pacientoch bola účinnosť zariadenia po trojmesačnej liečbe preukázaná s efektivitou 100%. Tabuľka vyjadruje veľkosť penisu v ochabnutom stave a v erekcii pred a po troch mesiacoch liečby.

Veľkosť penisu pred a po 3 mesiacoch liečby

Veľkosť penisuDĺžka v ochabnutom stave
(cm)
Obvod v ochabnutom stave
(cm)
Dĺžka v erekcii
(cm)
Obvod v erekcii
(cm)
Pred testom7,1 ± 1,5
6,3 ± 1,39,3 ± 2,38,1 ± 1,7
Po 3 mesiacoch9,2 ± 2,0*8,1 ± 1,2*12,3 ± 1,9*10,0 ± 1,9*
* v porovnaní so začiatkom, P < 0,05

4. Diskusia

Tvar a veľkosť penisu sú dôležité sexuálne charakteristiky a ovplyvňujú mužské sebavedomie a sebahodnotenie. Hoci veľkosť penisu nemá priamy vplyv na ženský orgazmus, existuje veľa mužov, ktorí dávajú obrovský význam veľkosti svojho penisu. Tak im na tom záleží, že myšlienka, že nemajú dostatočne veľký penis ich núti vyhýbať sa milovaniu so ženami alebo dokonca aj plávaniu na verejnosti. Žiadne štandardné chirurgické zákroky a lieky nemôžu dostatočne a trvalo zväčšiť penis.

Princíp ťahu je bežne používaný v plastickej chirurgii na expanziu ľudských tkanív, aby bolo možné využiť novú kožu v kožných implantáciách alebo na krytie kožných defektov, popálenín alebo lysích zón. Tiež sa to využíva pri kostnom rozptýlení na predĺženie dlhých končatinových kostí a phalangeálnych kostí.

V starých kultúrach bol rovnaký princíp bol použitý na predĺženie rôznych častí tela – ako je tomu napríklad krku v kmeni Paduang v Barme („žirafie ženy“), alebo pier a uší v afrických či amazonských kmeňov – prostredníctvom upevnenia protézy alebo závažia na dosiahnutie požadovaného predĺženia.

Zväčšovač používa na penis ťahovú silu 600 až 1500 gramov počas dlhšej doby. Vektor sily je
súlade s hlavnou osou penisu. Takýto ťah vyvoláva adaptívnu reakciu tkanív predmetnej časti penisu nárastom delenia buniek vezikulárnych ciev, močovej trubice, corpus cavernosum a špongiovitého tkaniva a kože, Buckovej fascie atď.

umelecké diela s tematikou mužského tela

Najnovšie štúdie ukazujú, že ťah môže vyvolať nárast počtu bunkových mitóz v dôsledku sploštenia bunky.

Na klinika Andromedical v Španielsku vynašli zväčšovač penisu, ktorý sa používa v Európe, Japonsku a Severnej Amerike.

Predpísali sme tento zväčšovač penisu v 30 prípadoch. 23 pacientov dokončilo klinický test po trojmesačnej terapii a účinnosť predstavovala 100%. V 4 ďalších prípadoch, v ktorých sa zväčšovač penisu použil na natiahnutie penisu po operácii zakrivenia penisu, zariadenie preukázalo svoju účinnosť.

V 7 prípadoch pacienti nedokončili terapiu. Počas klinickej testu 6 pacientov nedokončilo terapiu po 1-2 mesiacoch liečby, lebo odmietli nosiť zariadenie viac ako 9 hodín denne.

Jeden pacient ukončil terapiu sťažujúc sa na nepohodlie penisu. Po 3-mesačnej ťahovej terapii penisu vykázala dĺžka penisu nárast o 2,1 cm v ochabnutom stave a 2,1 cm v erekcii. Obvod penisu taktiež vykázal nárast o 1.8 cm v ochabnutom stave a 1,9 cm v erekcii. Účinnosť pôsobiacej ťažnej sily priamo súvisela s dobou používania ťažného zariadenia.

Žiadna účinnosť nemohla byť preukázaná u subjektov, ktorí predčasne ukončili nepretržité používanie. V prvom týždni klinického testu niektorí pacienti cítili ľahký nepohodlie penisu. Ale nepohodlie postupne zmizlo.

V klinickom teste nebol zaznamenaný žiadny negatívny účinok. V budúcnosti bude množstvo mužov používať tento prístroj na zväčšenie dĺžky a šírky penisu.

5. Záver

Zväčšovač penisu má schopnosť natiahnuť penis a vyprodukovať zväčšenie jeho dĺžky a šírky. A bolo preukázané, že je bezpečný a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Základné fakty o Andropenise nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *