Zväčšenie penisu – TOP 10 spôsobov

Pomôžeme Vám. No zväčšenie penisu vôbec nie je jednoduché. Čo Vám poriadne zväčší Váš pohlavný úd? Ktoré tablety, gély, náplaste, pumpy? ŽIADNE!

POZOR!!! Nižšie sa dočítate, u ktorej veľkej časti mužov tablety nefungujú takmer vôbec + ďalšie zarážajúce skutočnosti. Muži si naivne predstavujú zázraky. Chcú si dať tabletku a zobudiť sa s veľkým penisom. Ale tak to nefunguje. Nehovoríme to, čo túžite počuť. No dávame Vám naše dlhoročné skúseností. Nestranne porovnávame metódy na zväčšenie penisu.

NázovHodnotenieWebstránkaRecenziaTypCena
1. Phallosan5/5 hviezdičiekZobraziť webRecenziaextender259 €
2. Andropenis4 hviezdyZobraziť webRecenziaextenderod 99 €
3. Prolong Sys.4 hviezdyZobraziť webRecenziaextender235 €
4. Xtrasize1,5/5 hviezdZobraziť webRecenziatabletyod 51 €
5. Natural XL1,5/5 hviezdZobraziť webRecenziatabletyod 18 €
6. Virilys1,5/5 hviezdZobraziť webRecenziatabletyod 41 €
7. Operácia1 hviezdičkaZobraziť webRecenziachirurgia+1000 €
8. Jelqingpol hviezdičkyZobraziť webRecenziacvičeniezdarma
9. Masturbáciapol hviezdičkyZobraziť webRecenziasexzdarma
10. Vákuovkabez hviezdičkyZobraziť webRecenziapumpaod 7 €
Zjednodušené vysvetlenie:
1. Phallosan - účinné a komfortné riešenie, stabilné trvalé výsledky, možné nosiť v noci
2. Andropenis / 3. Prolong System - rovnako účinné, nepohodlie, možná bolesť, či podráždenie žaluďa, nemožnosť používať v noci, bez nárastu žaluďa
4. až 10. bez nášho odporúčania - o účinnosti čítajte ďalej v texte
Ako vzniklo toto poradie?
Z osobných skúseností používateľov a spoluautora tohto webu. Čítajte viac tu a zistite osvedčený recept. Padne Vám sánka.

1. Phallosan – elastický ortopedický pás s podtlakovým uchytením5 hviezdičiek

Phallosan - baleniePhallosan je nemecký mechanický ťahový extender. Nie je to vákuová pumpa. Prístroj však používa podtlakový spôsob uchytenia a jednoduchý spôsob vytvárania ťahu. To zabezpečuje komfortné nosenie narozdiel od iných extenderov. Zároveň je možné Phallosan nosiť aj v noci. Tyčkové ťahové prístroje, zaostávajú za Phallosanom aj v tom, že sa nesmú nosiť v noci kvôli riziku poranenia, nutnosti pravidelne premasírovať a ošetriť Váš úd.

S Phallosanom sa neobávate sa, či oblečenie diskrétne všetko zakrýva. Toto zariadenie neustále neskladáte a nenasadzujete pri návšteve toalety. V noci totiž spíte. Samozrejme, môžete ho používať aj cez deň. Ďalšou výhodou je zväčšenie žaluďa vďaka podtlakovému uchyteniu. Phallosan je certifikovaná zdravotnícka pomôcka 1. kategórie. Na jeho kúpu nepotrebujete lekársky predpis.

Recenzia Zobraziť web


2. Andropenis – tyčkový extender na princípe dlhodobého ťahu4 hviezdičky

Extender Andropenis v horizontálnej polohe

Je to jeden z prvých tyčkových extenderov na svete. Andropenis už v roku 2004 priniesol nespokojným mužom reálnu možnosť dosiahnuť podstatné výsledky. Španielska klinika Andromedical zabezpečila viacero výskumných a pokusných štúdií o fungovaní ťahových extenderov a ich prezentáciu pred andrologickou a urologickou verejnosťou. Vydláždili tým cestu aj pre iné extendery. Dnes je však Andropenis prekonaný. Moderný Phallosan forte dosahuje rovnaké a ešte lepšie výsledky pri celkom inej úrovni komfortu používania.

Andropenis je zdravotnícka pomôcka prvej kategórie. Možno ho diskrétne nosiť pod nohavicami. Výrobca garantuje skutočné predĺženie penisu až o 4 cm v erekcii aj pokojnom stave. Dosiahnutý efekt je trvalý bez ďalšieho používania. Nemožno ho nosiť v noci a nezväčšuje žaluď. Nevýhodou je aj výraznejšie nepohodlie pri nosení tohto typu tyčkového prístroja kvôli uchyteniu žaluďa. Trvalá pozitívna zmena života po absolvovanej kúre však stojí bez pochýb za to – najmä ak chcete ušetriť peniaze na úkor pohodlia.

Recenzia Zobraziť web


3. Prolong System – nový extender inšpirovaný Andropenisom4 hviezdičky

Prolong System v exkluzívnom boxeProlong System je ďalším tyčkovým extenderom, ktorý pôsobí na rovnakom princípe ako Andropenis. Rovnako využíva princíp ťahu a následného delenia buniek, ktoré vyplnia nový priestor. Je to podobný výrobok len v mierne odlišnom prevedení uchytenia žaluďa. Je vyrobený z odlišných materiálov, ale je rovnako bezpečný a účinný ako Andropenis. Ďalšie odlišnosti sú menej významné – odlišný obal, návod a príslušenstvo. Výrobca udáva 2,5 cm až 7,5 cm nárast za prvých 6 mesiacov používania. Reálny nárast však môžete očakávať rovnaký ako pri spomínanom Andropenise, cena je však vyššia.

Recenzia Zobraziť web


4. Xtrasize – podpora testosterónu – najpopulárnejšie tabletyjeden a pol hviezdičky

XtrasizeXtrasize sú jedny z najúčinnejších prírodných tabliet na „tuning“ pohlavného údu na svete. Niektoré ich zložky majú jediný účel – čo najtvrdšiu erekciu. Extra tvrdá erekcia rozťahuje erektilné telieska v dlhodobom časovom horizonte. Zvyšné zložky sa zas postarajú o to, aby penis dorástol do takej veľkosti, do akej ho rozťahuje extrémna erekcia. Xtrasize pri erekcii privedie do Corpora Cavernosa a Corpus Spongiosum viac krvi, čím sa zvýši tlak a komory sa postupne roztiahnu. Xtrasize je doplnok výživy, ktorý zlepší Vašu erekciu, tým dôjde k predĺženie a zvýšeniu intenzity Vašich orgazmov. Jeho výhodou je pohodlné užívanie v kapsulovej forme. Je to pohodlná cesta pre dočasný prírastok na veľkosti. Xtrasize možno kombinovať aj s mechanickými extendermi na zrýchlenie účinkov na rast mužstva.

Recenzia Zobraziť web


5. Natural XL – spôsobia kvalitné prekrvenie corpora cavernosajeden a pol hviezdičky

Natural XLUrčite niekedy vyzerá Vaše mužstvo v erekcii väčšie a niekedy menšie. Penis tak nielen vyzerá, ale skutočne nedosahuje stále svoju najväčšiu možnú veľkosť. Je to bežné. Závisí to od miery vzrušenia, množstva problémov, ktoré vás psychicky zaťažujú a od iných faktorov. Natural XL je prírodný produkt, ktorý zabezpečí dokonalé prekrvenie vášho pohlavného údu. Kavernózne komory sa rozšíria na maximálnu možnú mieru a úd môže byť v erekcii skutočne väčší. Výrobca udáva nárast až o 7,5 cm, avšak to nie je vôbec reálne. Nárast môžete očakávať maximálne o 1 cm, a to len v erekcii. V pokojnom stave dôjde k zväčšeniu len ojedinele. Pokiaľ máte skutočne tvrdú erekciu, tento produkt vám zrejme neprinesie žiadaný efekt. V rámci tabliet je Natural XL finančne najdostupnejšia možnosť, ako si pomôcť so svojim mužstvom.

Recenzia Zobraziť web


6. Virilys – prírodné tablety – TOP novinka sezóny 2013 – 2014 jeden a pol hviezdičky

VirilysVirilys tablety sú na 6 mieste porovnania metód s ohľadom na účinnosť aj cenu produktu. Výhodu oproti Xtrasize majú len z hľadiska nižšej ceny. Receptúru sa snažili skopírovať, avšak nie je identická. V testoch užívatelia dosiahli podľa výrobcu nárast až 8 cm v dĺžke sprevádzaný celkovým nárastom objemu.  Toto číslo považujeme za nezmysel, avšak prvé skúsenosti niektorých našich užívateľov dokazujú malý efekt týchto tabliet.

Recenzia Zobraziť web

Zväčšenie penisu a málo známe fakty

1. Nereálnosť niektorých tvrdení

 • prekvapený mužzabudnite na čísla, ktoré uvádzajú jednotliví výrobcovia riešení, platí to najmä u tabliet
 • prírastok viac ako 5 centimetrov je jednoducho nereálny
 • je to vždy dlhodobý proces trvajúci niekoľko mesiacov (okrem operácie). Na rýchle úspechy nemyslite. Podľa druhu použitého riešenia a dĺžky trvania kúry môžete byť veľmi spokojný s prírastkom od 1 do 4 cm v dĺžke a približne do 1,5 cm v obvode (v hrúbke, resp. priemere údu je to niekoľko milimetrov).

2. Realita

 • upozornenie na realitukúra je podľa našich skúseností vo väčšine prípadov úspešná pri použití extenderov (v tabuľke 1. až 3. miesto)
 • každý organizmus reaguje inak na doplnky stravy aj na extendery. Rovnaké výsledky nemôže dosiahnuť úplne každý podobne, ako je to napríklad pri chudnutí. Výsledky Vám teda nemôže nikto zaručiť. Pre také prípady výrobcovia poskytujú rôzne formy záruky vrátenia peňazí.
 • predĺženie pohlavného údu sprevádza automaticky aj nárast hrúbky a objemu

3. Mechanické prístroje verzus tabletky

 • porovnanie tabletiek a mechanických extenderovPOZOR! Tabletky sú len výživové doplnky obsahujúce výťažky rastlín, vitamíny a minerály. Podporujú produkciu mužských pohlavný hormónov, prekrvenie a elasticitu tkaniva. Pokiaľ Váš organizmus má dostatok týchto látok zo stravy a Vaša erekcia je kvalitná, tabletky Vám nepomôžu. A to sa týka takmer všetkých mladých zdravých mužov s kvalitnou erekciou. Neexistuje zázračná tabletka, po ktorej prehltnutí Vám narastie penis tak, ako neexistuje zázračná tabletka pre nárast pravého bicepsu, zmenšenie zadku alebo zmnoženie mozgových buniek a nadobudnutie rozumu. Práve tabletku na nadobudnutie rozumu a čestnosti by potrebovali všetci tí, ktorí Vám akékoľvek tablety predstavujú ako najúčinnejší spôsob zväčšenia penisu.
 • Zákazníci radi siahajú po tabletách aj z hľadiska ceny. Jedno balenie tabliet je lacnejšie ako akýkoľvek extender. Tu treba však mať na pamäti, že extender kúpite raz. Tablety kupujete každý mesiac. Tablety sú teda omnoho nákladnejšie a účinok na trvalý prírastok tkaniva údu je zanedbateľný.
 • V tejto oblasti dôležitej pre mužov máme stovky referencií a roky skúseností. Zhromaždili sme všetky dostupné informácie. A jednoznačne môžeme povedať, že mechanické prístroje – extendery sú spoľahlivým prostriedkom na zväčšenie penisu takmer u každého, kto ich používa. Neúčinnosť môže byť spôsobená len nesprávnym používaním alebo extrémne nízkou hladinou testosterónu (práve v prípade nedostatku testosterónu môže účinnosti extenderov pomôcť súčasné užívanie tabliet)
 • Mechanické naťahovacie extendery fungujú na princípe delenia buniek pri dlhodobom ťahu tkaniva. Tento princíp sa roky používa v plastickej chirurgii – je možné tak natiahnuť rôzne tkanivá, dokonca aj kosti. Je to spoľahlivý a účinný postup. Viac si o tomto princípe tu.

bezpečnosť produktov na zväčšenie penisu4. Bezpečnosť

Všetky riešenia, ktoré tu porovnávame a v tabuľke sa nachádzajú v zelenom a šedom poli, sú bezpečné, inak by sa nemohli predávať užívateľom v Európskej únii. Doplnky výživy ako aj extendery sú testované vedeckými lekárskymi tímami a ich bezpečnosť a najmä u extenderov aj ich účinnosť potvrdili státisíce spokojných mužov z celého sveta.

Späť na porovnanie

87 názorov na “Zväčšenie penisu – TOP 10 spôsobov

 1. AvatarFilip

  Dobry den, chcel by som sa opytat aky je rozdiel medzi Phallosanom a Andropenisom? Ci je Phallosan ucinejsi alebo len pohodlnejsi a co skor odporucite z tychto dvoch variantov, pretoze vacsina recenzii je na Andropenis, ale mna viac zaujal ten Phallosan tak by som rad vedel co je ucinejsie a pohodlnejsie. Dakujem

  1. adminadmin Autor

   Dobrý deň, obidva prístroje patria medzi extendery. Aj keď sa na prvý pohľad vôbec nepodobajú, účinnosť je zhruba rovnaká, pretože rovnako využívajú princíp dlhotrvajúceho ťahu na tkanivo. Rozdiel je v spôsobe vytvárania ťahu. Pri Andropenise to zabezpečujú kovové tyčky s vnútornými pružinkami, ktoré v priebehu kúry predlžujete o priložené nadstavce. Phallosan využíva zas elastický, ktorého silu ťahu v priebehu kúry zvyšujete. Na nastavenie správnej sily slúži kontrolka – malý silomer, ktorý farebne signalizuje správne nastavenie. Doteraz sme riešili účinnosť, ktorá je podľa nás zhruba rovnaká.

   Čo sa týka pohodlia, tu vedie s veľkým náskokom Phallosan. Andropenis môžete nosiť len počas dňa, lebo v noci by hrozilo riziko zranenia pri prevaľovaní v posteli. Pri spánku by ste si nemuseli všimnúť, že sa vám prístroj nesprávne vzpriečil. Konštrukcia Andropenisu nie je schopná absorbovať náhodné sily, trhnutia alebo tlaky tak, aby bol spánok pri jeho použití bezpečný. Phallosan môžete používať aj v noci, čo je ideálne. Nemusíte ho teda neustále zosadzovať a nasadzovať tak často pri močení, ako je tomu pri dennom nosení Andropenisu.

   Najväčšia výhoda však vyplýva zo spôsobu uchytenia Phallosanu na žaluď. Podtlakový zvon a špeciálny kondóm zabezpečia rozloženie ťahovej sily na väčšiu plochu. Nevzniká teda také podráždenie jedného miesta, ako tomu býva občas pri Andropenise. Andropenis sa silikónovou slučkou uchytáva na jednom mieste za korunou žaluďa. Toto miesto je potom veľmi namáhané, treba ho premasťovať a masírovať pravidelne viackrát za deň. Phallosan je v tomto oveľa komfortnejší. Zvonové uchytenie Phallosanu naviac zabezpečuje aj zväčšenie samotného žaluďa. K zväčšeniu žaluďa však nemáme k dispozícii žiadne presné čísla.

   Ak sa pýtate, ktorý prístroj odporučíme, tak jednoznačne Phallosan. Je to asi otázka peňazí. Kto si nemôže dovoliť Phallosan, s Andropenisom dosiahne rovnaké výsledky, ale vytrpí si podstatne viac. Treba si uvedomiť, že úspešná kúra trvá niekoľko mesiacov a to je dosť dlho na to, aby ste si zvolili pohodlnejšiu alternatívu vo forme prístroja Phallosan.

 2. AvatarPriemerny

  caute, chcel by som tiez zvacsit penis, lebo frajerka je narocna. mam 16,5 cm a rozmyslam nad Phalosanom. ale mozem popri pouzivani vyrobku viest normalny sexualny zivot? teda mi ho zatial mame kazdy den a bojim sa, ze by ma to obmedzovalo…???

  1. adminadmin Autor

   Dobrý deň, Phallosan sa odporúča používať aspoň 6 až 8 hodín denne. Niektorí zákazníci ho nosia až 10 hodín denne. Maximum udáva výrobca 12 hodín. Ostáva teda dosť času na sexuálny život. Extenzia údu prostredníctvom Phallosanu nepredstavuje takú záťaž, ktorá by znemožňovala sexuálnu aktivitu. Vďaka podtlakovému zvonu a špeciálnemu prezervatívu je uchytenie penisu veľmi šetrné a pohodlné a nepredstavuje takú záťaž na jedno miesto, akú vytvárajú iné extendery typu ako Andropenis uchytením žaluďa do slučky.

 3. AvatarAlky

  Je pravda, že naozaj pravda, že čo sa tyka zväčšenia penisu extendre sú účinné a tabletky sú placebo? Dosť som si pozeral niektoré štúdie aj referencie na nete na phalosan a andropenis a ma to logiku. Som presvedčený, že to môže fungovať. A na tabletky každý nadáva. Ďakujem. Milan

  1. adminadmin Autor

   Okrem vedeckých štúdií a záverov urologických a andrologických konferencií na tému zväčšenia penisu, máme za niekoľko rokov k dispozícii aj množstvo spätných ohlasov od zákazníkov. Spočiatku sme preferovali aj tablety, ale časom sa ozývali aj ľudia, ktorí užívali tablety bez výsledkov. Dovolím si to zovšeobecniť tak, že tvrdenia výrobcov tabliet o zväčšení o 5 až 8 cm, nebodaj viac, sú absolútne zcestné.

   Podľa našich skúseností tablety majú nejaký zmysel u mužov starších ako 40 rokov. A u tabliet by som veľmi nehovoril ani o skutočnom zväčšení. Tablety obsahujú látky, ktoré dlhodobým užívaním zabezpečia maximálnu možnú erekciu (zvýšenie hladiny testosterónu, arginím a ďalšie látky zabezpečia roztiahnutie ciev a lepšie prekrvenie a ďalšie látky pružnosť kože aj ďalších tkanív. Vysvetlil by som to polopate asi takto: ak ste mali s nedostatočnou erekciou určitú veľkosť penisu, pri plnej upravenej pevnej erekcii budú rozmery logicky väčšie. Túto skutočnosť využívajú pri tvrdeniach výrobcovia tabliet, avšak uvedením čísiel bez kontextu to je zavádzajúce. Aj pri užívaní tabiet môže dôjsť k skutočnému zväčšeniu penisu, býva tak však najmä u mužov, ktorí trpia nízkou hladinou testosterónu.

   Na správne rozlúštenie údajov výrobcov tabliet stačí použiť sedliacky rozum. Veď ako môžu tablety zväčšiť len konkrétnu časť tela, teda mužský penis? Potom môžu zrejme existovať aj tablety na zmenšenie nosa, rast chlpov na hrudi, predĺženie nôh, atď. Nie je to tak. Tablety (podľa môjho názoru a skúseností) stimulujú sexuálne funkcie, čím zlepšia erekciu, výdrž, libido, atď, čím dôjde k dočasnému zväčšeniu mužstva pri erekcii a u niektorých osôb aj k skutočnému nárastu prirodzenia, avšak zďaleka nie v takých rozmeroch, ako uvádzajú výrobcovia. Osobne som ešte nevidel seriózny údaj výrobcu tabliet o potenciálnom zväčšení. Preháňajú všetci. Narovinu treba povedať, že od tabliet neočakávajte skutočný nárast o viac ako 1 cm pri dlhodobom užívaní.

   Čo sa týka extenderov, tak tie logicky fungujú. Používajú dlhodobú ťahovú silu priamo na penis niekoľko hodín denne počas niekoľkých mesiacov. Prostredníctvom delenia buniek pri stálom ťahu sa tvorí nové tkanivo, ktoré ostáva prítomné aj po skončení kúry. Dochádza k trvalému nárastu penisu, a to približne o 0,5 cm za mesiac používania v dĺžke a 0,2 cm v obvode (pri používaní cca 9 hodín denne). Za 8 mesiacov používania tak môžete získať až zhruba 4 cm k dĺžke a 1,5 cm k obvodu. A to platí rovnako pri erekcii ako aj v pokojnom stave! To je veľké pozitívum najmä pre mužov, ktorí sa hanbia v spoločných sprchách a šatniach.

   Efekt zostáva trvalý a bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov. K účinku ťahových extenderov existuje množstvo serióznych štúdií, ktoré nájdete aj na týchto stránkach. Čo viac dodať? Asi len toľko, že keď si „odtrpíte“ s extenderom svojich niekoľko mesiacov, môžete sa tešiť na istý a výrazný výsledok. Je to len otázka rozhodnutia. Neváhajte a choďte do extendera podľa vášho výberu.

   1. Avatarlucy

    nie je jednochsie mala operacia? ked mozu zenam zvacsit prsia o niekolko cisel preco by to neslo aj u muzov? tieto metody mi pridu trochu zlozite. chcela by som aby moj frajer mal vacsi penis. ked sa dlsie milujeme tak mampocit ze to ide tak naprazdno. pri vstupe je to este trochu obtiahnute ale hlbsie vobec nie. viete ako to myslim? ako mu to mam povedat? odpiste prosimn

    1. adminadmin Autor

     Operácie na zväčšenie mužského pohlavného údu sú nákladné a málo účinné. V zásade existujú tri možnosti:

     1. liposukcia v oblasti podbruška nad pensisom – úd sa nezväčší, ale menšie množstvo tuku v okolí odhalí väčšiu viditeľnú časť údu.
     2. prerezanie úponov od lonovej kosti – slabý efekt, nebezpečie impotencie a vratkého penisu
     3. implantácia tuku alebo iných materiálov – dočasné zhrubnutie väčší obvod

     Nie je možné zväčšiť penis u mužov tak jednoducho ako prsia u žien. Silikónové implantáty prsníkov tvoria neživú hmotu. V penise neživá hmota nemôže mať schopnosť erekcie. Toporivé telesá sú tak zložité, že súčasná chirurgia ich nedokáže nadstaviť či rozdeliť a do vnútra niečo implantovať.
     Viac o operáciách si môžete prečítať tu: http://www.plus4cm.com/clanky/operacne-zvacsenie-penisu/

     Čo sa týka otázky týkajúcej sa Vášho priateľa, osobne si myslím, že úprimnosť a otvorená komunikácia by mali byť piliermi vzťahu. Ak v sebe budete niečo dusiť, nevznikne z toho nič dobré. Nie som však psychológ, aby som Vám mohol v tomto radiť. :)

 4. AvatarJana

  Ahojte, robila som si srandu z priateľa, že ma nejako večší penis než mal. Niič na to nepovedal, nevenovala som tomu viac pozornosti. Naozaj sa mi to zdalo a pred zhruba 2 tyždňami som mu našla nejaky biely pás takú gumu. Mal to nejak nasadané asi na penise. Napadlo ma, že je to niečo sadomasochisticke, ale zistila som, že je to asi na zvečšenie penisu. Môže to byť nebezpečne? Nechce mi o to nič povedať zamyká si to do šuflíka a viackrat sa mi to podarilo v noci nahmatať keď spal mal to asi na sebe. Prečo totají, veď ja by som mala byť prvá, komu sa zverí. Poraďte mi prosím. Vopred Ďakujem.

  1. adminadmin Autor

   Dobrý deň, podľa Vášho opisu by sa mohlo jednať o ortopedický pás Phallosan – slúži predovšetkým na predĺženie a zhrubnutie penisu. Ak sa jedná o tento prístroj, tak nebezpečný rozhodne nie je. Jedná sa o efektívnu a bezpečnú pomôcku. V žiadnom prípade to nemá nič spoločné so sado-masochizmom. Niektorí muži sú na túto tému veľmi citliví, najmä keď trpia pocitom malého pohlavného údu. Myslím si, že máte dve možnosti: 1. tváriť sa, že ste na to zabudli a nevšímať si to, alebo 2. vyjasniť si to s ním narovinu. To je na Vás. :) V každom prípade úžitok jeho snahy si budete môcť užívať predovšetkým Vy.

 5. AvatarM1

  Mam 15 cm penis, ked mam erekciu. Vsade citam, ze to je blizko priemeru, cize mal by som byt v pohode. Ale mam pocit, ze vsade su chlapi, ktory maju vyrazne vacsi penis, v kazdej satni ci sprche sa citim menejcenne. Myslite si, ze by som si mal zvacsit penis?

  1. adminadmin Autor

   Poďla rôznych výskumov sa priemerná dĺžka penisu v našich končinách pohybuje niekde medzi 14 až 17 cm – podľa toho, kedy sa štúdia uskutočnila, či merali samotní muži alebo lekári, atď. Čiže vôbec nemusíte mať pocit nedostatočnosti v tomto smere. Máte zároveň pravdu v tom, že takmer v každej skupinke mužov sa nájde jedinec, ktorý má veľký nástroj. U veľkej časti mužov to vyvolá pocit menejcennosti aj vtedy, ak je mimoriadne obdarený muž povedzme len jeden z desiatich. Pocit menej cennosti však v takom prípade nie je opodstatnený.

   Napriek tomu však nie je vhodné také pocity bagatelizovať. U mužov, ktorí majú dostatočnú veľkosť pohlavného údu, avšak majú pocit malého údu, hovoríme o syndróme malého penisu. Jedná sa len o pocit, avšak je dobré ho nejako vyriešiť. Vyplýva to z rôznych faktorov: Váš penis sa Vám zdá menší, než iných mužov s rovnako veľkým, lebo sa naňho pozeráte z iného uhla – zhora. Svoj vplyv majú aj pornofilmy, do ktorých sú osadzovaní najmä herci so slušnou výbavou. Najlepšie je ujasniť si v hlave svoj postoj. Buď Vám toto pomôže pochopiť, že Vaše prirodzenie je v poriadku alebo sa môžete rozhodnúť pre zväčšovaciu kúru. Rozhodnúť sa musíte sám.

   Ešte jedna vec – veľký štetec lásky síce môže ženám spôsobovať väčšiu rozkoš, avšak všetko má svoje hranice. Väčšine žien príliš veľké penisy (dĺžka nad 22 cm a priemer nad 6 cm) spôsobujú bolesť pri pohlavnom styku. Komunikoval som už s niekoľkými mužmi, ktorým ich nadrozmerný úd spôsoboval ťažkosti a oni by zas dali čokoľvek za to, aby mali prirodzenie Vašej veľkosti. Snáď Vám to pomôže rozhodnúť sa správne.

 6. Avatarhaa

  je to predovšetkym psychická záležitosť. vďaka vám sa mi podarilo zväčšiť môjho vtáka som na to hrdý. dovtedy som nemal sebavedomie vždy som bo l nešťastne zamilovaný do takej čo mňa vôbec nechcela a nemal prakticky žiadne vzťahy zo ženami. dnes je to iné mám viacero žien vo stave riešenia. pritom ženy ani nemôžu väčšinou vedieť akého máš vtáka až keď sa chcú jebať ale nejak sa to odrazí na tvojom spravaní a chcú ťa viac a ide to jedno z druhým takže

  1. adminadmin Autor

   Toto je dosť zložitá otázka. :) Viacero prieskumov na túto tému dalo odpoveď, že v dlhodobých vzťahoch ženám príliš na veľkosti partnerovho nástroja lásky nezáleží, resp. sú pre ne pri sexe dôležitejšie iné faktory. Ženská vagína je najcitlivejšia pri vstupe. Celkovo najvzrušivejšie miesto je klitoris, ktorý môže byť v niektorých polohách dráždený aj malým mužským nástrojom. Žena teda môže byť vo vzťahu spokojná aj s 12 cm dlhým penisom a vôbec nemusí pociťovať nedostatok. Žena takého partnera pravdepodobne nebude zažívať vaginálny orgazmus (rozlišujeme klitoriálny a vaginálny), avšak klitoriálny problémom nebude.

   V krátkodobých vzťahoch či nezáväzných mileneckých vzťahoch ženy takmer vždy preferujú lepšie obdarených mužov. Neznamená to, že veľkosť mužstva je hlavným ženským faktorom pri výbere milenca. Ženy sa však v týchto prípadoch o veľkosť mužského prirodzenia zaujímajú, vyvoláva v nich pocit mužnosti a atraktivity podobne, ako je to napríklad pri vyšportovanej svalnatej postave. V každom prípade väčšie mužstvo prináša ženám väčšiu stimuláciu, takže ak sa žena zaujíma výlučne o sex (to je zriedkavé), penis je nezanedbateľným faktorom. Tento trend si môžete ľahko overiť v rôznych sex zoznamkách, kde často ženy v inzerátoch uvádzajú požiadavku na minimálnu veľkosť mužstva potenciálneho partnera. Často sa môžete stretnúť s požiadavkou na minimálne 20 cm dlhý pohlavný úd a určitú hrúbku. Takéto parametre však má len malé percento mužov.

   Všeobecne možno povedať ešte jeden záver. Čím sú ženy staršie a sexuálne skúsenejšie, tým viac preferujú lepšie obdarených jedincov. Robili sme na túto tému aj vlastný prieskum. Viac si môžete prečítať tu: http://www.plus4cm.com/clanky/naozaj-chcu-zeny-velke-penisy/

  1. adminadmin Autor

   Čo sa týka hrúbky, je to trochu náročnejšie ako pri predĺžení. Na tablety zabudnime. Celkovo majú zanedbateľný význam. Extendery Vám pridajú cca 0,5 cm k dĺžke za každý mesiac používania a k hrúbke zhruba 0,2 cm za každý mesiac – merané v obvode. Čiže obvod údu Vám narastie o cca 1,5 cm za 8 mesiacov, čo nie je tak výrazný výsledok ako pri dĺžke. Nárast obvodu o 1,5 cm znamená, že priemer pohlavného údu sa zvýši len o niekoľko milimetrov. Výsledok je však trvalý a procedúra je bezpečná.

   Ďalšou možnosťou je operácia. Operácia však so sebou prináša 4 až 8 týždňov bez sexu, riziko infekcie a komplikácií. Buď sa implantuje injekčne vlastný tuk odobratý z inej časti tela alebo koriotukový implantát obsahujúci aj vrstvu Vašej kože. Hrozí však riziko odumretia tkaniva. Používajú sa aj injekcie s kyselinou hyalurónovou, ktoré dokážu pridať na hrúbke 2 až 4 mm. Efekt je dočasný a zostáva viditeľný približne jeden rok. Operácie sú rizikové a drahé. Ceny serióznych kliník ďaleko prekračujú sumu 1000 €.

   Ako vidíte, hrúbka mužskej pýchy sa ovplyvňuje len ťažko a len v menšej miere. Z týchto možností Vám odporúčam využiť niektorý z extenderov, pretože je to bezpečná možnosť s trvalými výsledkami a pomerne lacná možnosť.

 7. Avatarstoper

  Skladám vám poklonu za čestnosť. Všetci ponúkajú tabletky ako úžasnú metódu fungujúcu na 100% nárast aj o 10 cm bez mihnutia oka, iba vy máte odvahu a česť povedať, že tie tabletky na rast nefungujú. Študoval som si teda o tom, čo som mohol a pochopil som, že je to tak ako píšete. Výrobcov tabliet je veľa a všetci tvrdia, že sú najúčinnejšie tie ich. Ale nemá to žiadnu logiku ani opodstatnenie. Žiadne reálne vedecké štúdie, len zaplatia nejaké lekárske tváre a dajú si ich na stránku, ale to je len na oblbnutie ľudí. Ľudia sú ochotní každý mesiac kupovať tabletky? Ja som si kúpil ten Phallosan Forte a mám už aj výsledky. Ešte raz dík za čestnosť.

  1. adminadmin Autor

   Ďakujeme! S tými štúdiami na tablety máte absolútne pravdu. Pokiaľ viem, žiadne z tabliet ponúkaných na trhu nemajú klinickú pokusnú štúdiu dokazujúcu účinnosť, ktorá by bola seriózne prezentovaná v nejakom andrologickom či urologickom periodiku alebo konferencii pred odborníkmi, ktorí by mohli niečo namietať – narozdiel od extenderov. Áno, na každej webstránke s tabletami nájdete nejaké tváre v bielych plášťoch, aj mená lekárov. Treba si však uvedomiť, že sa jedná o marketing. Výrobcovia „bobulí“ nemajú žiadnu štúdiu, ktorá by na adekvátnej vzorke preukázala účinnosť. Dokonca niektorí si dovolia hovoriť o štúdiách, ale nikto ich nikdy nevidel.

   Presne tak. Ľudia si kupujú bobule dovtedy, kým nezistia, že im ani po niekoľkých mesiacoch reálne nepomohli, a potom plačú. Za minuté peniaze mohli mať aj Phallosan, o ktorom píšete a mohli mať zaručený výsledok. Ešte som nepočul o nikom, komu by Phallosan reálne nepomohol.

   Výrobcovia bobulí , tabliet, kapslí atď celkom neklamú. Keď ste mali 13 cm pohlavný úd pri chabej erekcii, môžete mať 18 cm pri kvalitnej erekcii. K tomu Vám môžu takéto tablety naozaj pomôcť. Zlepšia sexuálny život – zvýšia libido, prekrvenie, teda erekciu a tým akoby bol penis väčší. Zrazu je erekcia silná a z 13 cm máte 18 cm. Ale to nie je skutočný nárast, iba potlačenie poruchy erekcie. Pre výrobcov bobulí z toho vyplýva tvrdenie, že pohlavný úd narástol o 5 cm. Dotyčný pritom už mal v erekcii veľkosť 18 cm dávno predtým, než sa uňho rozvinula porucha erekcie. Neviem ako pre Vás, ale pre mňa toto nie je reálny nárast. Preto to ani nikomu, kto má kvalitnú erekciu, nebudem odporúčať. Záleží nám, aké výsledky dosiahnete a nie na tom, koľko balení tabliet si kúpite!

  1. adminadmin Autor

   Máte pravdu, tablety považujeme za marketingový produkt, ktorý nemá takmer žiaden priamy efekt na nárast dĺžky či objemu. Ak je to Vaša voľba, odporúčam Vám Natural XL – lebo sú najlacnejšie a zloženie všetkých druhov tabliet je veľmi podobné. Čiže vyhodíte najmenej peňazí. :) Čo sa týka popularity tabliet, vedie Xtrasize.

 8. Avatarchobot3

  Podarilo sa mi pridat par centi podla mojej povodnej predstavy. Sice to trvalo dlhsie ako som chcel, lebo so mal 2 vynutene prestavky kvoli chorobe ale som spokojny. Len sa obavam aby sa to nevratilo do povodneho stavu. Su tie ucinky navzdy?

  1. adminadmin Autor

   Nenapísali ste, ktorý prostriedok ste použili. Ale keďže máte výsledky, tak pravdepodobne niektorý extender. V takom prípade budú účinky trvalé bez akýchkoľvek pochybností. Jedná sa o vytvorenie nového tkaniva, a to samo od seba nezmizne. Keď ste spokojný teraz, tak v budúcnosti nebudete musieť nič ďalšie riešiť. Gratulujem a užívajte si výsledok. :)

 9. Avatarzhrozeny_podpriemer

  Nedavno som si hladal babu na sexzoznamke a pomaly kazdy druhy inzerat bol, ze zena chce muza s velkym penisom Akoze nad 20cm a podobne??? To akoze mi s normalnymi penismi uz nemame vobec sancu niekoho najst??? Pan admin, co mi teda odporucate, ked mam 14,5 a potrebujem v co najkratsom case dosiahnut minimalne 20, aby som si niekoho nasiel..???

 10. Avataror

  Po zhliadnutí videa, ako sa nasadzuje Phallosan som si všimol, ze pod tlakom je len asi tretina penisu. Je teda možne predlzenie a zhrubnutie penisu po celej dlžké? Alebo sa týka zhrubnutie len zaluďa a predlženie časti penisu pod žaluďom?
  Ďakujem

  1. adminadmin Autor

   Podtlak slúži najmä na šetrné uchytenie penisu tak, aby nebol zaťažovaný celou silou len jeden bod. Práve to je výhoda tohto prístroja oproti tyčkovým extenderom. Tie ťahajú za jedno malé miesto a kúra sa stáva ťažko znesiteľná.

   Naťahuje sa teda celý penis a zhrubnutie sa týka takisto celého penisu. Aj u tyčkových extenderov, kde nie je žiaden podtlak, dochádza k približne rovnakému zhrubnutiu, a to o cca 0,25 cm mesačne v obvode.

 11. AvatarDominiq

  obavam sa toho, ze ked budem mat penis pod tlakom, budem mat nejake neprijemne pocity..? boli to, alebo stvrbi..? ake mate skusenosti?

  1. adminadmin Autor

   Prvých pár minút budete cítiť niečo ako tlak na penis. Po 5 minútach to už prestanete vnímať. Prístroj sa nosí pohodlne a pri dodržiavaní zásad hygieny Vás nebude nič svrbieť ani bolieť.

 12. AvatarJochito

  Ja pouzivam uz niekolko mesiacov. Nic neboli . V poho si rychlo zvyknes. Skusal som predtym aj ine extenderi a Phalosan je ina liga.

 13. Avatardako2020

  Ako sa prosim Vas z praktickeho hladiska pouziva extender, efekt to bude mat aj vtedy ked ho budem musiet nasadzovat a davat dole koli ludskej potrebe, blizsie – potrebujete ist na WC a to viackrat denne a v noci niekedy tiez, Skuste popisat vzorovy den, ako by to v reali mohlo byt, ved viete ako to myslim. Teoria je super, ale ako vyzera prakticky den, ked ho pouzivate? musi sa pouzivat bez prerusenia alebo nie? Dakujem.

  1. adminadmin Autor

   Extender sa nemusí používať bez prerušenia v konkrétny deň alebo noc. Krátke prestávky na WC vôbec neprekážajú. Záleží aj na tom, aký typ extendera používate. Ak je to Phallosan, tak prestávky na WC postačia. Ak používate extender typu Andropenis, tak neverím, že to vydržíte súvisle bez prestávok. Andropenis vyžaduje pravidelné prestávky premasírovanie/premastenie a oddych penisu. Uchytenie žaluďa má Andropenis dosť kruté. Príklad: nasadím si Phallosan 2 hodiny pred spaním, pred spánkom idem ešte raz na WC. Spím 8 hodín, počas toho sa raz zobudím kvôli potrebe močenia a spím ďalej. Ráno sa zobudím, prístroj zložím, umyjem a ošetrím púdrom a skvelý deň sa môže začať.

 14. AvatarBoyy

  tiez som akurat rozmyslal ako stym pojdem na hajzel:DDDD takze dam dole a mozem ist
  som myslel, ze aj stym sa da chodit stat:DDD

 15. Avatar1983xx

  Caute, co je lepsie phallosan alebo andropenis? andropenis je lacnejsi, ale cital som, ze mozu byt pluzgiere, to ma odradza. Nepotrebujem vela, mam 18cm, tak 3-4 cm by partnerka ocenila. Tak ako?????

  1. adminadmin Autor

   Dobrý deň, ja som používal obidva tieto prístroje a je v nich veľmi veľký rozdiel. 3 až 4 cm nárast je možný. Ak Vás to naozaj zaujíma, prečítajte si moju osobnú skúsenosť s Phallosanom aj Andropenisom tu.

 16. Avatarskoro zufaly

  Ja neviem, už sa cítim zufalý. Vyskušal som asi všetky tabletky. Nič mi nepomohlo. Čo mi odporučíte? Potrebujem zo 16,8 zvacsit aspon na 20, aby bola zena spokojna…

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Tabletky sú väčšinou vyhodené peniaze. Skúste sa pozrieť do tabuľky s porovnaním možných spôsobov vyššie.

 17. AvatarJohnyGO

  Ahojte chcel by som sa spýtať ako je to s náplastami lebo raz som čítal o nejakých naplastach na penis. Chcel by som sa vás spýtať ako to môže fungovať. A ak to ešte nájdem tak pridám sem aj stránku kde to ponúkajú ďakujem za pochopenie.

 18. AvatarJohnyGO

  www.*******om/ ahojte chcel by som vedieť niečo o tejto metóde vyzerá to celkom dobre ale zatiaľ má najviac zaujali tie extendere čo naťahujú tkanivo

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Existujú aj náplaste, ako píšete. Obsahujú rovnaké látky ako tablety (výťažky z rastlín pôsobiace na zvýšenie hladiny testosterónu a zlepšenie prekrvenia), ale do tela sa cez kožu dostávajú horšie ako pri ústnom užívaní tabliet, preto nie sú populárne. Zaradil by som ich pod úroveň tabliet.

 19. AvatarPapaJohny

  Je nejake moderne toto vsetko co sa velkosti tyka. Zeny od dobroty nevedia co maju vymslat. Moja byvala odomna odisla za milencom s velkym kokotom aj to priznala pizda. Ponaucenie prevsetkych darmo si zvacsite kokoty aj tak pride niekto s este vacsim. Zeny na to idu ako muchy po hovne a este budu ohovarat aky su muzi zly.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Nehádžme všetky do jedného vreca. :) Viac sa to týka skúsenejších žien po tridsiatke, ale hlavne v nezáväzných vzťahoch. Podľa jedného výskumu posudzujú ženy atraktivitu mužov pohľadom v tomto poradí: výška, tvar postavy do V – široké ramená a užší pás a až na treťom mieste je veľkosť mužstva pokojnom stave. Robili to tak, že ukazovali ženám obrázky nahých mužov a nahrávali pohyb ich očí. Pri vyhodnocovaní sledovali pohyb očí a došli k týmto záverom.

   Inak osobne si myslím, že faktor atraktivity muža č. 1 pre ženy je to, do akej miery je finančne zabezpečený. :) Čo si budeme nahovárať. Ale tiež sa mýlia tí, ktorí tvrdia, že na veľkosti nezáleží. Našťastie, existujú metódy, ako môžu muži zapracovať na sebe aj v tomto smere…

 20. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

  Chcem upozorniť všetkých, ktorým prekáža, že tu píšeme fakty o riešeniach najchúlostivejšieho mužského problému, aby sa sem nesnažili písať spamové komentáre. Mám na mysli ľudí prezentujúcich rôzne zázračné tabletky a platené návody, ktoré by za nejaký ten poplatok mali pomôcť.

 21. Avatarmizino

  Mma problém zo svojim sebavedomi lebo mam maly. Aj keď mam už 25 rokov stale som nemal sexualnu partnerku. Je to normálne? V mojom okolí nepoznam nikoho takeho ako ja. A pri tom nie som žiadne amaterváňa, cvičim, makam na sebe. Ale mam taky blok, nedokažem sa zbližiť z babami aby s toho bol sex. Mam vlastny byt, auto, mohol by som byť frajer straše ma to trapi. Neviem ako ďalej lebo penis mi prestal rasť asi pred 10 rokmi ešte keď som chodil na strednu školu takže lepšie to už nebude. Ma len 14cm jkeď stoji a ja som vysoky dosť takže to vyzera smiešne. Da sa s tym niečo robiť? ale nechcem sa sklamať. Tu pišete že ten phalosan je dobry ale inde pišu aj xtrasize že su dobre. Ten phalosan by asi mal fungovať dobre podľa všetkeho. Naozaj mi to pomože? Lebo ja som zufaly bojim sa že sa nikdy nebudem milovať so ženou. Bol som raz aj u psychologičky ale už som tam znova nešiel. Čo mi to pomoze keď mi kokot ostane maly. Ďakujem za pochopenie a odpoveď.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Viem sa vcítiť do Vašej kože, lebo ja som sa kedysi cítil podobne, aj keď nie až tak zúfalo. Ale tiež mi pocit, že som mal menší nástroj, ovplyvňoval môj sexuálny život. Myslím, že informácie k téme extendery verzus tabletky sú tu dostatočne rozpísané. Tabletky sú len výživové doplnky. Nemajú takmer žiaden vplyv na veľkosť. Phallosan je schválený ako certifikovaná zdravotnícka 1. kategórie určená na zväčšenie zväčšenie a narovnanie mužského pohlavného údu so všetkými potrebnými testami a procedúrami. Je to obdobný proces, ako keď sa schvaľujú lieky, len toto je fyzická ortopedická pomôcka. Bez ohľadu na teóriu, účinnosť Vám môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. Mimochodom, chcem Vám pripomenúť, že Vašich 14 cm sa pohybuje niekde okolo priemeru, ale to asi viete.

 22. Avatarejha

  ahojte, mam 22r a mam len 12,5cm a priemer tak do 3cm penis.. to fakt nieje na sexualny zivot vhodne..dost mam s tym pri druhych ludoch problemi… poradite mi nieco naozaj ucinne a trvajuce..?? dakujem za odpovede

 23. Avataronlyformen

  Zdravim, podla SK&CZ&EN recenzii co som nasiel sa mi najviac pozdava phallosan. Chcem sa spytat pri platbe prevodom kedy a akou formou mi bude doruceny? Bude to zasielka inkognito? Dam si to dorucit do prace a nerad by som, aby niekto z kolegyn vedel aky je obsah krabice. Predsa len toto su cisto muzske zalezitosti:)

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý večer, zásielka je diskrétna bez označenia obsahu a názov odosielateľa takisto nič nenaznačuje. Takže buďte bez obáv. Pri platbe prevodom dochádza k pripísaniu peňazí na účet predajcu zhruba za 2 pracovné dni. Od úhrady trvá doručenie bežne 3-7 pracovných dní. Je to medzištátna zásielka v rámci EÚ. Na Slovensku to preberá Slovenská pošta a doručí Vám to ich kuriér. Bude Vám vopred volať.

 24. AvatarPeter

  Dobry den, prave som si objednal Phallosan ale chcel by som k nemu este nieco. Tabletky urcite nie, skor som rozmyslal nad ****** gelom. Nemate s nim skusenosti?

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý deň, gel na tento účel je zlý vtip. Ak ste si cez nás objednali Phallosan, môžete si bezplatne vyžiadať ebook s radami, ako vyťažiť z toho maximum.

 25. Avatarkatarina

  Dobry den, aj ked sem asi vela zien nepise, ja to skusim.:)
  Dlhodobo sa totiz s partnerom trapime koli tomu, ze ma mensi penis a nevie ma vaginalne uspokojit. Skusali sme aj pomôcky, ale neni to ono. Ma cca 15cm, moj byvaly mal 19,5cm, bolo to uplne o niecom inom. Partnera milujem a kedze bude mat narodeniny, chcela by som mu nieco objednat z tejto stranky, ale neviem co. Sama sa do toho moc nevyznam, ci lieky, alebo tie natahovatka. Keby ste mi prosim poradili , aby som to potom mohla kupit.. Aka je asi doba dodania produktov? On ma narodky v polke novembra, tak aby sa to stihlo.. Dakujem pekne

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý deň, Katarína. Úprimne Vám radím – nič z tohto webu mu sama nekupujte. :) A už vôbec nie ako jeho narodeninový darček. Radšej sa spolu otvorene porozprávajte a dohodnite sa, či to chcete riešiť takouto cestou. Potom si on sám premyslí, čo si kúpi, prípadne spojte hlavy dokopy. Ak by ste mu to darovali ako prekvapenie, mohol by to zobrať veľmi negatívne.

 26. AvatarMarian K

  Vela ludi ma velkost uplne v poho len su zmagoreny roznymi clankami a kravinami.niektory si myslia ze maju maly ale pri tom maju niegde stred priemer.Kazdy pise ze ma 20 cm ale vobec to nie je pravda. Takych je len zopar a vsetci hraju porno. Ved normalny muzi maju 15 cm aj s cestou. povedzte mi na rovinu su aj dolezitejsieveci.napriklad ci je muz ozajstny chlap a vie zenu ubranit pred utocnikmi ked sa do nej pustia.to su vazeni ovela dolezitejsie veci lebo velkost chlapa nerobi velkost co ma v gatach.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Máte pravdu. Okolie na toto vplýva a vytvára tlak na mužov. Priemer sa uvádza rôzne v rozmedzí 13 až 17 cm. Záleží od zdroja informácií, krajiny, či merania robili lekári alebo sami muži… Malým penisom medicína označuje úd menší ako 8 cm v erekcii. A väčšina mužov sa nachádza v intervale 13-17. Nie každý sa ale uspokojí s priemerom. Podobne nie každý chce mať priemernú postavu a niektorí sa rozhodnú na postave makať a športovať. Takisto sa niektorí muži rozhodnú zamakať na veľkosti svojho mužského nástroja. Je to vec každého muža, ktorý sa tak rozhodne.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Áno, isteže. Je to pre mužov veľmi citlivá téma. Aj keď Vy asi najlepšie viete, aký je Váš manžel. Odporúčam najskôr úprimný rozhovor. Iné by bolo, keby také rozhodnutie urobil sám muž. Myslím, že každý muž má právo zapracovať na svojich slabších stránkach, ale musí to byť jeho vlastné rozhodnutie.

 27. AvatarPan

  hhehe ze top 10 sposobov heh odporucam kazdemu vela sexu co sa pouziva to rastie co sa nepouziva to sa zmensuje. pouzivajte svoje koliky na to ich mate.

 28. AvatarAndrej

  Ahoj mam dotaz. Čo robiť ked rast zacne stagnovat prvy pol rok super potom som phallosan nosil dosť neprsvidelne pocas leta a teraz som zacal uz zase poctivo ale nejak to stagnuje. Nosim ho uz v noci občas kvoli komfortu prehadzujem strany ( čital som prispevok vyssie a zrejjme aj to bude jedna z chyb). Dotaz znie nemoze byt ze si penis uz na extender zvykol a tak nerastie? Respektive ako sa da znova nastartovat rast. Ďakujem za rady

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Ahoj, ako píšete, niekde ste tu čítali, že strany sa majú meniť iba so zmenou dňa. A ďalej je dôležité, aby Vás penový kruh netlačil. Tu je videonávod, ako na to: https://www.youtube.com/watch?v=TtzWx5oeL9A. Môže sa stať, že penis si po čase zvykne a prestane reagovať, ale po polroku je príliš skoro. Vtedy treba pridať na sile (nikdy nie červená!!!), pridať hodiny, zmeniť rutinu – denné nosenie / nočné. Môžete si dať serióznu 2-týždňovú pauzu a začať poctivo od začiatku bez výpadkov. Aj to nakopne.

 29. AvatarAntónio

  Dobrý deň rozhodol som sa že vyskúšam Phallosan len mám par otázok …. myslím si že na každého človeka inak zapôsobí ako všetko ostatné predsa sme rozdielny alebo v tomto práve výrobku sa mýlim ??? Keď ho budem používať správne dosiahnem výsledku ako každý iný ?? Mám penis dosť pod priemerom 10 CM v erekci a potreboval by som aspoň 6cm zväčšiť je to možné ?? A čím dlhšie ho budem používať tým bude výsledok účinnejši ?? A posledná vec či bude rásť súmerné myslím tým že aj žaluď a samotný úd bude hrubnut ???alebo je možné dosiahnuť výsledku že to bude vyzerať zle ako napr..tenký malý žaluď a podobne …??? Ďakujem za odpoveď !!

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý deň, máte pravdu, výsledky sú rôzne. No z 10 cm spraviť 16 cm nie je možné. Je to mimo možností tejto doby. Nič na svete Vám penis takto nezväčší s tým, aby erekcia fungovala aj naďalej. A ak Vám to niekto sľúbi, tak Vám 100% klame. Inak sa penis zväčší súmerne, v tom nie je žiaden problém. Vaše otázky zodpovedá aj kalkulačka na tejto podstránke – záleží aj na pôvodnej veľkosti, čase nosenia, sile ťahu.

 30. Avatarjozef

  zdravim ,nosim ho 2 mesiace,10-12 hod dene,6dni v tyzdni,vysledok zatial prii erekcii 1 cm,objem nic a v klude tiez nic,postupne kazdy mesiac napisem

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Extendermi Phallosan alebo Andropenis je možné dosiahnuť predĺženie o 0,5 cm mesačne (za 6 mes. 3cm, za 8 mes. 4 cm). Zväčšenie obvodu penisu je cca o 0,25 cm mesačne.

 31. AvatarVajčak

  Aký názor máte na titan gel? Prečo ho nemáte v porovnaní? :)) Všade to na mňa vyskakuje, asi je to dobré nie? A čo hovoríte na iné naťahovače? vY tu máte len 2 alebo 3 ale našiel som ich oveľa viac.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Titan gel je podobná záležitosť ako akékoľvek tabletky, náplaste, spreje a iné zázraky. Obsahuje látky na podporu cirkulácie krvi a ďalšie síce neškodné látky, ale s otáznym účinkom. Nie ste však prvý, kto sa pýta na tento gél, zrejme má na internete veľký marketingový pretlak. Zvažujeme, že ho sem pridáme do porovnania.

 32. AvatarMiroslav

  Dobrý deň! Keď mám 55 rokov je ešte možné aby som mal väčší? Potrebujem aj viac stimulácie aby som sa vrušil. Čo by som mohol urobiť aby erekcia fungovala ako kedysi? Cítim sa trápne keď mi žena musí ústami niekoľko minút fajčiť kkt aby sa mi poriadne postavil. A tým že máme negatívne pocity tak o to horšie dosiahnem poriadnu erekciu a takto je to zacyklené dookola. Máte nejaké dobré rady?

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý deň, áno, aj v takom veku je bez problémov možné zväčšiť penis pomocou extendera. Zhoršená erekcia je zas úplne iný problém. Súvisí s vekom, horším životným štýlom, strereotypom, psychickými problémami. Tabletky, ktoré Vám predpíše urológ ako Viagra alebo Cialis spoľahlivo fungujú jednorazovo – dáte si tabletku a máte krátko na to erekciu. Ďalšou možnosťou sú prírodné látky, ako výťažky z kotvičníka zemného, ovsa a iných rastlín obsiahnuté v tabletách ako Xtrasize, Vigrax a podobne, ktoré dlhodobým užívaním podporujú mužské pohlavné funkcie.

  1. Martin (plus4cm.com)Martin (plus4cm.com) Autor

   Dobrý deň, je tu podpora, ale teraz nie vo forme četovacej bubliny, ale cez komentáre a správy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *