Fungujú cviky na zväčšenie penisu?

Cviky na zväčšenie penisu sa nazývajú aj dojením penisu. Je to preto, lebo spočívajú v oblapení a stlačení penisu pri koreni a následnom ťahu a pretláčaní krvi smerom k žaluďu. Tento pohyb pripomína dojenie vemena, preto sa zaužíval termín dojenie.

„Chytnuť, zmačknuť, zatáhnuť…“

muž po cvičeníCviky na zväčšenie penisu by sa mali robiť v čiastočnej erekcii. Erekcia nesmie byť plná. A v ochabnutom stave zas nie je penis dostatočne naplnený krvou, aby cviky mohli fungovať. Samotný princíp je správny. Ťahom a pretláčaním krvi ku koncu penis naťahujete a pretláčaním nahromadenej krvi pôsobíte na natiahnutie kavernóznych telies. Podľa rôznych metodík by sa mali cviky na zväčšenie penisu robiť pravidelne každý deň s prípadnými prestávkami. Avšak logické je, že penis takto nemôžete precvičovať počas celého dňa, lebo robíte aj iné veci, ako je hranie sa s penisom.


nešťastný mužCviky na zväčšenie penisu sa robia 10, 15, 30 minút denne, možno hodinu. Žiadne vedecké štúdie nepreukázali, že tak krátke pôsobenie na penis by mohlo spôsobiť rast penisu. Minimálny nárast nie je vylúčený, avšak je nemerateľný, prípadne meraný v milimetroch za dlhé obdobie. Na to, aby mohli byť cviky na zväčšenie penisu účinné, museli by ste s penisom cvičiť počas celých dní. A to nie je možné. Z toho vyplýva, že cviky na zväčšenie penisu sú neúčinné. Žiadne hodnoverné dôkazy o ich účinnosti neexistujú a logicky ani nemôžu existovať. Naviac, meraním sme zistili, že krátkodobým ťahom penisu pri cvičení sa závesné väzy (upnuté o lonovú kosť) dočasne stiahnu a penis je krátkodobo ešte kratší ako pred cvičením. V internetových diskusiách sa objavujú hlásenia o vážnych zraneniach pri cvičení s penisom. Je na vás, či podľahnete neodborným a nebezpečným špekuláciám o cvičení alebo sa radšej vyhnete trvalým následkom a frustrácii z neúčinnosti cvikov na zväčšenie penisu. Množstvo vedeckých štúdií preukazálo, že neustálym jemným ťahom penisu dôjde k deleniu buniek a nárastu nového tkaniva. Penis sa tak predĺži aj mierne zhrubne. Všetky štúdie a pokusy však počítajú s neustálym ťahom 6 až 11 hodín denne počas niekoľkých mesiacov. V takom prípade dochádza k skutočnému predĺženiu penisu o približne 0,5 cm mesačne a zväčšeniu obvodu penisu približne o 0,25 cm mesačne.

Pokiaľ chcete využiť princíp dlhotrvajúceho ťahu na reálne zväčšenie penisu, zvážte diskrétnu zdravotnícku pomôcku Phallosan. Je to diskrétny extender na penis, ktorý môžete nepozorovane nosiť takmer počas celého dňa pod oblečením alebo ešte lepšie v noci. Phallosan vykoná prácu za vás a bezpečne zväčší penis mesačne približne o 0,5 cm do dĺžky v erekcii a rovnako 0,5 cm v ochabnutom stave a 0,25 cm na obvode. Po 8-mesačnom používaní bude váš penis väčší asi o 4 cm. Takto dopadol Phallosan v porovnaní s inými prostriedkami na zväčšenie penisu.

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *