Virilys

Zväčšenie (výrobca)CenaStavHodnotenieDoručenie
až 8 cmod 41 € Kúpiťna sklade1,5/5 hviezd2 dni

VirilysVirilys je novinkou roku 2013 – 2014. Je prirodzené, že s medicínskym pokrokom stúpa aj účinnosť nových prípravkov na zväčšenie penisu. Virilys tablety sú zložením podobné Xtrasize. Receptúra nie je identická. Zloženie je však rovnako 100% prírodné bez umelých zložiek. Uvádzacia cena produktu sa dostala len na 49 € za 1 balenie. Pri troch to nie je ani 41 €. Aj preto považujeme Virilys za konkurenciu tabletám Xtrasize pre mužov, ktorí chcú zväčšiť penis a zlepšiť svoj sexuálny výkon v posteli.

Prekvapujúce výsledky?

Počas testovania viac ako 50 000 užívateľov sa dosiahli ohromujúce výsledky. Penis niektorých užívateľov sa zväčšil až o celých 8 cm. S takýmto údajom sme sa zatiaľ pri iných produktoch nikdy nestretli. Výsledky udávané výrobcami tabliet na zväčšenie penisu bývajú často nadhodnotené. Nárast o 8 cm považujeme za totálne nereálny.

Zloženie odtajnené – 100% prírodné

(niektoré zložky)

 • kotvičník zemný
 • všehoj ázijský
 • L-agrinín HCL
 • maca
 • marapuama
 • serenoa plazivá

Tieto zložky majú pozitívny vplyv na produkciu androgénov. Podporujú tvorbu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Pomáhajú mužom produkovať oxid dusnatý, ktorý zlepšuje prekrvenie penisu. Zohrávajú úlohu pri delení buniek a liečení rán. Zvyšujú výkonnosť, libido a tvorbu spermií. Zosilňujú a predlžujú erekciu. Vplyv na zväčšenie penisu však podľa nás môžu mať len pri použití spolu s extenderom typu Phallosan. Extendery však fungujú aj bez podpory tabliet.

Zobraziť oficiálny web

 

PredajcaVirilys Infolinka
BUENAFUERTE LTD, 36 Aigyptou Street, 6030 Larnaca, Cyprus+3 5724 030 063

2 názory na “Virilys

 1. AvatarMartin

  Dobrý deň chcel by som sa spýtať aké mali výsledky vaši užívatelia v čom boli najvačšie plusyak by sa dalo aj v cm , ako dlho to brali a má lepšie výsledky než xtrasize? ďakujem

  1. adminadmin Autor

   Dobrý deň, všetci to brali už niekoľko mesiacov a výsledkom je zväčšenie o 0-1 cm. Jeden prípad sme len odhadli z fotografie, ostatné sú merané užívateľmi pred a po. Aj na základe týchto výsledkov sme sem Virilys zaradili, a to na 3. miesto medzi tabletami, celkovo 6. miesto. Za najväčšiu výhodu považujeme cenu a užívateľský komfort oproti mechanickým extenderom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *