Andropenis – výsledky a skúsenosti

Extender Andropenis v horizontálnej poloheZáleží na veľkosti? To je jedna z najčastejších tém na fórach.  Ak nie ste s veľkosťou svojho prirodzenia spokojný a myslíte si, že to tak vníma aj opačné pohlavie, je načase to zmeniť. Riešenie je predsa jednoduché. Volá sa napríklad aj Andropenis. Muži často siahajú po jednoduchšej ceste a skúšajú rôzne tabletky, či krémy od výmyslu sveta. To, čo naozaj pomáha je ťahové zariadenie. Andropenis je prístroj typu extender. Má účinnosť 97,5%. Zvyšných 2,5% tvoria muži, ktorí nemajú dostatok testosterónu alebo sú príliš senzitívni, a preto nemôžu prístroj nosiť.  Andropenis je certifikovaný v súlade so smernicou Európskej únie 93/42/EHS pre zdravotnícke výrobky, ktorá ho označuje ako zdravotnícku pomôcku 1. triedy. Možno sa Vám zdá táto cesta menej pohodlná, ale výsledky stoja za to.

Skúsenosti

Nie len z príspevkov našich užívateľov, ale najmä z fór z celého sveta sme zisťovali a zhromažďovali všetky vaše skúsenosti a výsledky.

Ohlasy boli naozaj dobré. Ak sa vyskytla negatívna recenzia, tak autor sám priznával, že nedodržiaval pokyny a dĺžku nosenia skrátil na pár dní. Veľmi zaujímavý bol príbeh Weedyho, ktorý si penis meral a fotil skoro každý deň a za približne 3 mesiace dosiahol neuveriteľný výsledok. „Zo 16,4 cm sa mi penis zväčšil na 18 cm a som naozaj spokojný.“ Užívateľ Kast0 si pochvaľuje: „Mne sa zväčšil o 0,5 cm za presne 38 dní pri dodržiavaní pokynov v návode a odporúčam merať výsledky v ochabnutom stave.“ Johnym zaznamenal nárast o 0,75 cm za 53 dní. Petrus používal Andropenis od januára do júna a zo 16 cm dosiahol 18 cm penis. S výsledkom je veľmi spokojný. Mnohí muži využívajú Andropenis, pokiaľ majú penis krivý. Pokiaľ Vás trápi odchýlka 10-15 alebo aj viac stupňov, ani toto nie je problém. Phallo sa priznal: „Konečne mám rovný penis po 3 mesiacoch nosenia.“ Náš klient majky32 za pol roka dosiahol zväčšenie o 3,5 cm a Andropenis predal kamarátovi, lebo keď videl výsledok, okamžite ho chcel aj on. Zo zahraničných fór musíme zverejniť úspech Realdeal2010: „Keď som začal andropenis používať, môj penis mal len 11cm v pokoji a 15cm pri erekcii. Po šiestich mesiacoch používania som nameral v pokoji 16.5cm a v erekcii viac ako 20cm, moja priateľka tomu nemohla uveriť!“

Výsledky

Na základe klinických testov má prístroj nasledujúce výsledky:

  • zväčšenie dĺžky penisu v erekcii a v pokojnom stave – závisí priamo úmerne od dĺžky času nosenia zariadenia. Po mesiaci použitia je nárast v erekcii priemerne väčší o 0,4726 cm. V ochabnutom stave je to o 0,4834 cm.
  • zväčšenie obvodu penisu v erekcii a v pokojnom stave – v erekcii bol o 0,18405 cm a v ochabnutom stave bol prírastok o 0,18405 cm za mesiac používania. Prvý mesiac je adaptačný s minimálnym nárastom.

Výsledky sú presvedčivé, treba len vytrvalo dodržiavať pokyny v návode a vydržať nepohodlie pri používaní. Andropenis môže v mieste uchytenia žaluďa spôsobovať podráždenie, ktoré treba ošetrovať. Cez oblečenie ho takmer vôbec vidieť. Prečo ste ho ešte nevyskúšali? Pozrite sa, ako obstál v porovnani s ostatnými prostriedkami na zväčšenie penisu.

 

2 názory na “Andropenis – výsledky a skúsenosti

  1. Avatarskubadive

    tiez som nemal moc dobre skusenosti, svrbelo ma to pod nim, palilo, stale som na to myslel, nedalo sa to dobre nosit, lebo sa to smykalo. Na Phallosan nemam zatial peniaze

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *