Zlomený penis – mýtus alebo fakt?

zlomená noha mužaVeľa mužov rieši otázku ako si zväčšiť penis, ako mať čím dlhšiu erekciu, ale počuli ste už niekedy o zlomenom penise? Zdalo sa Vám, že je to výmysel? Viete kedy sa Vám môže niečo také prihodiť?

Kedy sa to môže stať?

Bohužiaľ pri sexe a nie je to nič výnimočné. Práve pri veľmi obľúbenej polohe je to najriskantnejšie. Partnerka na Vás jazdí a pri dopade trošku vybočí a zlomený penis máme na svete.

Ako je to možné?

Veď penis nemá predsa kosť, ako sa teda môže zlomiť? Nejde o klasickú zlomeninu, ale o porušenie väzivového obalu dutinkatého toporivého telesa penisu. Krv sa v takomto prípade dostane do podkožia. Penis už nevyzerá ako pohlavný úd, ale ako fialovo-červená guľa a tento stav je naozaj akútny.

Čo treba robiť?

Najhoršie je, že v takejto situácii ide naozaj o čas. Hanbu treba dať bokom. Kvôli nesmiernej bolesti je obliekanie nepredstaviteľné, prehoďte si aspoň plášť a topánky a bežte k najbližšiemu chirurgovi. Musí čím skôr zošiť pretrhnutý obal toporivých teliesok. Oni sa už stretli s inými prípadmi, nebojte sa, nie je to nič výnimočné. Aj pri sexe teda platí známe pravidlo opatrnosti nikdy nie je dosť.

Ak Vám neskôr po zlomení penisu a vyliečení zranenia alebo v dôsledku Peyronieho choroby zostal neprirodzene zakrivený penis, pomôžu Vám extendery, ktoré sa inak používajú najmä na zväčšenie penisu. Nájdete ich tu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *