Traja zabijaci sexuálneho života

muž, ktorý má stereotypPozná to asi každý. Na začiatku veľká iskra, vzrušenie, ktoré neopadá. Po rokoch rutina, stereotyp, strata romantiky. A pocit, že pri pohľade na tú Vašu potrebujete nejakú podporu erekcie, aby sa Vám postavil. Niektoré faktory však ovplyvňujú sexuálny život ešte viac ako to, že Vás to časom prestáva baviť.

Antikoncepcia

Aj keď je hormonálna antikoncepcia jeden z najobľúbenejších spôsobov ochrany, nikomu netreba hovoriť o jej nežiadúcich účinkoch. Okrem embólie a trombózy spôsobuje aj výrazný pokles libida. Ak ste na začiatku používali napr. kondómy a neskôr si dala partnerka predpísať hormonálnu antikoncepciu, strata chuti sa pravdepodobne dostaví. Ako to vyriešiť? Metód poznáme naozaj veľa. Cez počítanie plodných, neplodných dní, Billingsovu metódu, rôzne čípky až po antikoncepčné teliesko. V poslednej dobe sa čím ďalej tým viac testujú nové metódy antikoncepcie, ktorá by bola určená pre mužov. V roku 2010 v Číne vedci z londýnskej Kings College a  Edinburskej univerzity testovali injekčnú hormonálnu metódu, kde sa podával mužom progesterón a testosterón. Znížila sa tým tvorba spermií. Táto metóda zatiaľ však nebola zavedená do praxe. Aj keď Vaša partnerka by ju určite ocenila a jej apetít by mohol byť väčší.

Predmenštruačný syndróm

Pozná ho približne 8% žien. Ak je tá Vaša zahrnutá v tejto skupine, nevyhrali ste to. Príznaky tohto syndrómu sú práve únava, podráždenosť, strata libida a bolesť hlavy. Skúste partnerku v týchto dňoch uvoľniť dobrou masážou a možno ani PMS nebude pre Vás limitujúci faktor.

Stereotyp

AJ vy máte pocit, že sa Vám pri pohľade na tú Vašu polovičku už ani nepostaví? Stereotyp má na erekciu a libido výrazný vplyv. Z práce, do práce, pre deti a pred telku? Dôležité je sem tam priniesť nejakú zmenu. Skúste svojej partnerke kúpiť nové sexi prádlo, potešiť ju predĺženým víkendom, alebo ju len tak pozvať na večeru. Povedzte jej, čo Vás vzrušuje, aké sú Vaše tajné sny.

Môžete partnerku prekvapiť tým, že si zväčšíte penis – viac info nájdete tu. Síce to môže byť dlhodobá záležitosť, ale môže stáť za to. Ak ani to nepomôže, este stále Vám zostávajú predstavy, že sa s Vami miluje napríklad Angelina Jolie. :D

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *