Tipy a triky pre lepšiu masturbáciu

jablkový koláčKaždému je dobre známa scéna z filmu „Prci, prci, prcičky“ s jablkovým koláčom. Určite ste sa na tom dobre zabavili, ale čo ak sa z masturbácie stáva stereotyp?

1.Vymeniť ruku

Ak ste pravák je pre Vás prirodzené masturbovať pravou rukou. Skúsili ste to niekedy ľavačkou? Je to iné, ako keby Vám to robil niekto cudzí. Dokonca to aj trvá dlhšie, lebo druhú ruku nemáte takú zabehnutú a pohyb prirodzene vykonávate pomalšie. Orgazmus je o to lepší.

2. Domáce nápady

Treba sa dobre popozerať po byte a chladničke, určite Vás niečo osloví. Fantázii sa medze nekladú. Môžete využiť na trenie roh postele, alebo iného nábytku. Z ovocia a zeleniny čokoľvek, čo nepáli a nemôžete sa pri tom poraniť. Dokonca zaujímavý typ je aj vydlabať vnútro pečiva, trochu ohriať v mikrovlnke a skúsiť to takto. Asi budete potrebovať aj lubrikačný gél.

3. Sexshopy

Ponúkajú množstvo pomôcok cez gély, gumy, umelé vagíny až po nafukovacie anče. Pokiaľ máte čas a peniaze, určite sa to oplatí.

Vedeli ste, že masturbáciu uvádzajú niektoré zdroje ako prostriedok na zväčšenie penisu? Pozrite sa, ako dopadla v porovnaní s inými prostriedkami.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *