Masturbátory

Sex bez výhovoriek s masturbátorom Spankadoo

NázovCenaStavDoručenie
Spankadoood 35 € Kúpiťna sklade2 dni

masturbátor a lubrikačný gélUžívajte si extrémne orgazmy s týmto najpredávanejším masturbátorom na svete. Kedykoľvek chcete sex, masturbátor Spankadoo Vás nikdy neodmietne. Táto vagína je pre Vás vždy pripravená, mäkká a bezpečná. Nikdy nepovie nie. Kedykoľvek chcete sex, ožije vo Vašich rukách. Tesná, vlhká, teplá – presne ako má byť. Na nerozoznanie od živej vagíny. Vyberateľnú vložku môžete zohriať v teplej vode, naniesť lubrikačný gél a zasunúť dovnútra vagíny svoj penis. Keď zavriete oči, budete si myslieť, že sa jedná o skutočnú vagínu. Táto umelá vagína je vyrobená z najmodernejších realistických vedecky vyvinutých materiálov.

Pravidelným tréningom s masturbátorom môžete lepšie spoznať svoje telo. Naučíte sa podať svoj najlepší výkon. Čo natrénujete s masturbátorom, zúročíte potom v posteli. Používanie masturbátora odstraňuje aj problémy s predčasnou ejakuláciou.

tri druhy - vagína, anál a ústaObjednať môžete len vagínu alebo aj anál a ústa. Každý druh má iné vnútorné vrúbkovanie ako skutočná vagína, resp. anál alebo ústa. Získate tak všetky pocity ako pri rôznych reálnych sexuálnych praktikách. Masturbátor je elastický a použiteľný na všetky veľkosti penisu. Pri jednoduchej údržbe a lubrikovaní Vám vydrží nastálo. Nikdy ho nebolí hlava, nikdy nemá svoje dni. Zažite maximálnu rozkoš a zlepšite sa vo Vašom milostnom živote.

Masturbácia Vám však penis nezväčší. Ak chcete na sebe popracovať aj v tomto smere, pre zväčšenie penisu kliknite SEM.

Zobraziť oficiálny web

PredajcaSpankadoo Infolinka
Cron Systems, s.r.o., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina
IČO: 46 377 778, DIČ: 2023351550, IČ DPH: SK2023351550
+421 41 5625075
+421 903 415 488

1 názor na “Masturbátory

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *