4 tipy ako sa stať lepším milencom

masiruje nohu

V zabehnutom vzťahu to asi každý pozná. Po určitom čase vášeň trochu vyhasne a dostávame sa do rutiny. Sex len večer, len v nedeľu, poloha len misionárska. Čo robiť aby sme prekonali stereotyp? Ako sa opäť stať vášnivými milencami? Zisťovali sme pre Vás 4 tipy, ktorými opäť rozdúchate vyhasnutý oheň.

1. Spoločný šport

Určite nájdete s partnerkou aspoň jeden šport, ktorý vás oboch baví. Pokiaľ je športový antitalent, tak rýchlochôdzu zvládne naozaj každý. Nič nie je krajšie ako pozerať sa na partnerkin zadok v obtiahnutých legínach. Časopis Mens Health dokonca uvádza spoločné športovanie ako jedno z najlepších afrodiziák. V mužskom pote sa totiž po športe objavuje derivát testosterónu zvaný androstadienon, ktorý ženy veľmi vzrušuje. Takže sa pri športe netreba flákať, ale zasa prepotené smradľavé tričko tiež nie je cieľom žien. :)

2. Komplimenty

Dávajte svojej partnerke komplimenty, kedy môžete. Pokiaľ ste to doteraz nerobili, pozor na to, aby to nebolo príliš okaté. Nepoužívajte všeobecné frázy ako: „Pristane ti to“ a pod., ale nájdite konkrétne detaily tipu: „Máš krásne ruky, krásne voniaš, páčia sa mi tvoje vlasy.“ Také, ktoré sa týkajú len Vašej polovičky. Podľa nedávneho prieskumu sa osem z desiatich žien vyjadrilo, že ak im partner úprimne a často lichotí, navádza to správnu atmosféru na neskoršie posteľné hrátky.

3. Tajný bod – chodidlá

Aj Vaša partnerka má často studené nohy? Skúste vrámci predohry jemnú masáž chodidiel, až kým ich úplne neohrejete svojimi dotykmi a bozkami. Sústreďte svoje dotyky najmä na vnútornú klenbu chodidiel, pretože tá je prepojená s klitorisom. Čím prekrvenejšie budú nôžky, tým prekrvenejší bude aj bod K.

4. Prekvapte ju veľkosťou

Ak nie ste extra obdareným jedincom a veľkosť Vášho penisu je len priemerná, doprajte svojej stálej partnerke rozkoš aj v tomto smere. Nebojte sa kúpiť násadce, ktoré si na penis nasadíte. Môžu obsahovať aj rôzne výčnelky pre silnejšie dráždenie pošvy a klitorisu. Ak ste nerozmýšľali nad zväčšením penisu, ďalšou možnosťou sú vibrátory a dildá. Siahnite po veľkosti o pár centimetrov väčšej, ako je tá Vaša a uvidíte jej reakciu.

foto: freedigitalphotos.net

1 názor na “4 tipy ako sa stať lepším milencom

  1. AvatarMixim

    Zdravim
    Co znamena „vnutorna klenba chodidla“ ?? :D
    Googlil som to ale je tam kopa obrazkov a neviem sa v tom nejak vyznat :)

    Dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *