Ako chutí semeno zdravého muža?

žena, ktorá vyšetrujeAj Vy ste už počuli, že ak budete jesť vlastné semeno narastú Vám svaly? Znie to nechutne, ale nie je to ďaleko od pravdy. Mužské semeno má jedinečné zloženie, ktoré je pre organizmus naozaj prospešné, ale malo by byť v prvom rade zdravé. Ako ho rozpoznať?

Vzhľad zdravého semena

Je najčastejšie mliečnej bielej farby. Často je až priesvitné alebo má len jemne nažltlú farbu. Je vláčne s vyššou viskozitou. Zdravé semeno určite nie je hnedé, modré, v žiadnom prípade červené.

Zloženie

Mužský ejakulát má čiastočne zásaditý charakter a tvorí ho mnoho minerálnych látok ako zinok, vápnik, horčík a sodík. Súčasne obsahuje aj fruktózu, vitamín C, cukry, kreatín a viac než 400 druhov bielkovín, čo je zdraviu veľmi prospešné. :)

Chuť

Ženy ju najčastejšie opisujú ako slanú. Závisí však od viacerých faktorov, ako strava, či životospráva. Jeho vôňa vraj ženám pripomína istý čistiaci prostriedok, alebo sekundové lepidlo. Niektorým dokonca pripomína syr. Nie vždy ale chutí rovnako. V každom prípade semeno zdravého muža nezapácha výrazným dráždivým smradom. Jeho vôňu na vzdialenosť takmer necítite.

Pokiaľ sa Vaše semeno líši od hore uvedených vlastností, treba sa nad tým zamyslieť a začať minimálne zdravšie žiť. Muži sa však zaberajú viac ako vlastnosťami svojho ejakulátu kvalitou svojej erekcie a veľkosťou penisu. Všetko vymenované je možné ovplyvniť, dokonca penis je možné trvalo zväčšiť. Aká je účinnosť prostriedkov na to určených, nájdete tu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *