Ako ďalej dostreknúť?

muž, ktorý cvičíAj Vy máte sny ako z dobrého porna? Partnerka stojí oproti Vám a Vy ju celú postriekate? Alebo leží pod Vami a Vy jej darujete nádielku od hlavy až po kolená? A miesto toho je výstrek slabý a semena je málo? Nezúfajte, existuje spôsob, ako to aspoň o niečo zlepšiť.

Kondička

Naozaj, aj pri sexe je dôležitá! Nemyslíme tým však iba zvládnuť veľa polôh a uspokojiť partnerku. Mám namysli kondičku v striekaní. Aj tá sa dá natrénovať. Sila dostreku je závislá od kondície svalov panvového dna, ktorých reflexné sťahy spôsobujú výron semena. Posilňovaním práve týchto svalov dochádza k lepšiemu výstreku.  

Strava

Vhodnou stravou viete ovplyvniť chuť, vôňu a dokonca aj konzistenciu semena, ale určite nie silu a diaľku dostreku. Ak chcete priateľke dopriať chutný dezert na večeru, určite sa odporúča deň predtým jesť veľa ovocia, najmä ananás.

Tréning

Tréning je veľmi príjemný. Partnerka Vám v ňom môže úžasne pomôcť. Spočíva v tom, že Vás niekoľkokrát vydráždi až takmer do vyvrcholenia. Keď už cítite, že sa začne spúšťať ejakulačný reflex, prestaňte. Tento postup treba niekoľkokrát zopakovať. Ejakulácia, ktorá bude nasledovať bude o to silnejšia a dostrek bude oveľa intenzívnejší.

Udržať ejakuláciu pod kontrolou je naozaj otázka cviku a silnej pevnej vôle. Skúsená ženská ruka, či pusa Vám vie v nacvičovaní príjemne pomôcť.

Ešte Vás nenapadlo, že dobré strelivo si zaslúži aj poriadny kanón? Penis si môžete trvalo zväčšiť, a to takto.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *