Závisí ženský orgazmus od veľkosti penisu?

žena na vrchole blahaSamozrejme, že nezávisí… By ste asi chceli počuť, že? Najnovšie výskumy však tvrdia presný opak.

Je všeobecne známe, že žena je schopná dosiahnuť dva druhy orgazmov. Klitoriálny a vaginálny.

  • Klitoriálny orgazmus dosahuje oveľa vyššie percento žien. Je to však iba určité pulzovanie v tomto mieste a jeho okolí.
  • Naozaj poriadny orgazmus je vaginálny. Žena vtedy zažije explóziu, zahmlie sa jej pred očami a chveje sa jej celé telo. A na dosiahnutie práve takéhoto druhu orgazmu žena potrebuje, aby penis vyplnil celú dĺžku pošvy a dostatočne ju natiahol.

Výskumy ukázali

Podľa magazínu Sexual Medicine vedci zistili, že žena dosiahne vaginálny orgazmus len s mužom, ktorý má penis nad 15 centimetrov a výrazne väčší. Dokonca čím väčší, tým lepší. Výskumu sa zúčastnilo 323 žien. Za priemer bol definovaný penis 14,9  centimetra v erekcii. Vedci zisťovali, či ženy dosiahnu orgazmus s mužom ktorý má menej ako priemer, alebo viac ako priemernú dĺžku penisu.  Psychológ Stuart Brody zistil, že ženy, ktoré mali najviac vaginálnych orgazmov boli práve tie, ktoré mali milencov s penisom výrazne väčším ako priemer. Je to spôsobené tým, že väčší penis vyplní celú dĺžku pošvy. Naviac ju natiahne a tak silnejšie stimuluje nervove zakončenia a bod G a dokonca „naráža“ až na krčok maternice, čo ženy opisujú ako úžasnú rozkoš.

Podľa odborníkov

Muž vyvrcholí približne za dve až päť minút, zatiaľ čo žena v priemere potrebuje dvadsať minút.  Paradox je, že v prieskumoch až 44 percent mužov uviedlo, že ženu vždy privedú k vrcholu. Toto však potvrdilo len 22 percent žien. :) Takmer každý muž túži urobiť svoju partnerku v posteli šťastnou a spokojnou, k čomu potrebuje viac ako priemerný penis a samozrejme aj vášeň a milenecké zručnosti.

Až 80 percent žien nezažije vaginálny orgazmus. Žeby tie ženy, čo ho nikdy nedosiahli nemajú skúsenosť s mužom, ktorý má penis väčší ako priemer? Porovnanie účinnosti prostriedkov na zväčšenie penisu nájdete tu.

 foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *