Ženská ejakulácia

žena sama čaká mužaKaždý pozná mužskú ejakuláciu. Niekto rieši predčasnú, iný zabrzdenú, alebo suchú. Ale stretli ste sa niekedy so ženskou ejakuláciou? Túto nezvyčajnú rozkoš zažíva len 35% žien. Pre mužov je veľmi vzrušujúca. Chcete vedieť, ako k tomu môžete partnerke pomôcť? Čítajte ďalej.

Ako to vyzerá?

Ženská ejakulácia vyzerá vo svojej podstate presne ako mužská. V minulosti sa dokonca predpokladalo, že ženský ejakulát obsahuje tiež spermie a len splynutím oboch výlučkov môže dôjsť k otehotneniu. Ženský ejakulát spermie samozrejme neobsahuje. Vzhľad je však podobný. Niektoré ženy si ho zamieňajú s únikom moču, pretože majú potom pocit, akoby sa pocikali. S močom však ženský ejakulát nijako nesúvisí.

Ako to dosiahnuť?

Niektorí muži by to radi natrénovali a pomohli by svojej partnerke pri súloži vždy dosiahnuť mokrý orgazmus. Pre mnohých by to bolo skvelé okorenenie sexuálneho života. Nie je to však také jednoduché. Aj tie ženy, ktoré ejakulujú, to nedosahujú pravidelne. Pokiaľ chcete svojej partnerke pomôcť, určite treba dostatočne dráždiť bod G, aby pri orgazme došlo k silným sťahom pošvy. Najviac sa odporúča misionárska poloha. Ženský klitoris vie zväčšiť svoju veľkosť až na šesťnásobok, vyvíja tak tlak na prostatu a tým môže dôjsť k ejakulácii.

Ženskej ejakulácii môže tiež dopomôcť väčší penis. Ak nepatríte medzi najlepšie obdarených jedincov, môžete to zmeniť takto.

Spoznávajte svoje telá, robte, čo je príjemné, a pokiaľ budete mať dostatočnú trpezlivosť, odmena sa určite dostaví.

foto: freestockphotos.biz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *