5 nepravdivých mýtov o erekcii

žena sama v posteliPokiaľ ste sa s týmto problémom už stretli, nebolo to určite nič príjemné. V situácii, keď sa očakáva, že ponúknete dôkaz svojho mužstva sa dostaví zlyhanie. Nepodliehajte panike, občas sa to pritrafí naozaj každému. Pokiaľ máte takýto problém dlhodobejšie a hľadáte riešenie, kliknite sem.

1. Poriadny muž nemá problém s erekciou

Kiež by. Bohužiaľ erektilná dysfunkcia si nevyberá ani podľa krásy, či svalov, ani podľa bankového konta. Môže sa týkať skutočne každého. Závisí najmä od životného štýlu, stravy, genetických predispozícii a mnohých ďalších faktorov.

2. Erekcia je problém len u starších

Aj keď s pribúdajúcim vekom sa štatisticky zvyšuje počet mužov trpiacich erektilnou dysfunkciou, nie je to pravidlom. Skôr to súvisí s inými chorobami, ktoré mužov po štyridsiatke postihujú ako cukrovka, problémy so srdcom, vysoký krvný tlak a pod. Problémy s erekciou trápia každého desiateho muža vo veku nad 20 rokov.

3. Erekcia sa nedostaví, keď Vás partnerka nepriťahuje

To by bolo fajn, keby ste takto mohli hodiť zodpovednosť na partnerku. :) Ale bohužiaľ aj toto je len mýtus. Partnerka Vás môže neskutočne priťahovať a vzrušovať a erekcia sa jednoducho nedostaví. Skôr má táto porucha príčiny psychického aspektu. Je to strach zo zlyhania, z novej partnerky, strach z neuspokojenia.

4. Chce, ale nemôže

Mohli by sme sa domnievať, že muž, ktorého trápi tento problém je veľmi nadržaný, ale nejde to. Pravda je skôr taká, že pokiaľ sa vyskytne problém s erektilnou dysfunkciou, nasleduje pokles libida a celkovo sa znižuje záujem o sex, či masturbáciu.

5. Erekcia musí byť každé ráno

Áno, zväčša to tak býva. Ale súvisí to so spánkovými cyklami. Pokiaľ sa zobudíte počas REM fázy, erekciu pravdepodobne mať budete. Pokiaľ počas inej spánkovej fázy, erekcia sa skôr nedostaví. Výnimkou sú situácie, keď sa zobudíte vedľa nadržanej samice, vtedy to od fázy spánku nezáleží. :)

Ak by ste radi okrem erekcie vylepšili aj veľkosť svojho nástroja, kliknite sem. Nájdete tu porovnanie prostriedkov na zväčšenie penisu.

http://www.freestockphotos.biz/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *