Ako zmeniť chuť, množstvo a farbu semena

žena s ananásom v rukeUž ste sa niekedy stretli s problémom, že ejakulát zmenil svoju farbu, konzistenciu, pripadne Vám partnerka vyčítala jeho horkú chuť? Ak áno, určite ste rozmýšľali, ako to zmeniť. Niekedy sa totiž namiesto klasického bieleho a hustého semena stretávame s vodnatým a priehľadným. Ako to vieme ovplyvniť?

Strava

Jedným z najvýznamnejších faktorov, ktoré ovplyvňujú najmä chuť semena. Takže páni, pokiaľ chcete potešiť svoju partnerku dobrou pochúťkou, alebo ju motivovať k prehĺtaniu, mali by ste postupovať nasledovne. Deň pred plánovanou akciou do svojho jedálnička zaraďte vo zvýšenej miere ananás, banán, kiwi, prípadne iné ovocné šťavy. Pozor však na citrón. Ohlasy neboli najlepšie. Je veľmi potrebné vyhnúť sa korenistým, príliš slaným a cesnakovým jedlám. Chuťovo výrazné jedlá ako segedínsky guláš, alebo vepřo, knedlo, zelo, sa tiež neodporúčajú. Po pive je chuť semena viac horká.

Životný štýl

Ten ovplyvňuje najviac konzistenciu a farbu semena. Pokiaľ máte sedavé zamestnanie a celý deň Vám rifle tlačia na semenníky, niet sa čomu čudovať. Tak isto pozor na tesné slipy, alebo boxerky. Aby sa spermie mohli dostatočne tvoriť, potrebujú nižšiu teplotu, ako je teplota tela. Pozor na notebook, ak ste zvyknutý si ho klásť na nohy, lebo Vás zohrieva. Ak nedodržiavate tieto základné princípy, Vaše semeno môže byť práve riedke-vodnaté a nie biele, ale skôr priehľadné.

Vitamíny

Podporte kvalitu spermií vhodnými vitamínmi. Ako najdôležitejší sa odporúča vitamín E. Užívať treba 200 mg dvakrát denne až 6 týždňov. Potom ho treba vysadiť. Dlhšie sa užívať neodporúča, lebo hypervitaminóza vitamínom E má  výrazne negatívne účinky na zdravie.  V strave vieme vitamín E doplniť konzumáciou orechov, ľanových, sezamových semien alebo sójou.

Ak začnete realizovať zmeny životného štýlu, pokroky neočakávajte okamžite. Jedna spermia dozrieva 75 dní. Na výsledky si teda treba počkať, ale určite sa skôr, či neskôr dostavia.

Ak chcete partnerku ohúriť okrem kvalitnej dávky semena aj poriadnou veľkosťou Vášho nástroja, prečítajte si tieto fakty o zväčšovaní penisu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *