Majú Maďari väčšie penisy a vyššie IQ?

vlajkyNapriek zjavnej nadsázke v nadpise, musíme priznať, že je to tak. Maďari podľa všetkých výskumov výrazne vynikajú nad Slovákmi veľkosťou penisu. A to sa nejedná o výsledok jednej štúdie. Všetky výskumy prišli k záveru, že Maďari majú penisy dlhšie od Slovákov, a to priemerne o 1,3 cm. Vychádzame z priemernej dĺžky penisu Slovákov 15,21 cm a Maďarov 16,51 cm. Maďari sa tak veľkosťou svojho mužstva približujú k predstave ideálneho penisu podľa Sloveniek. Slovenské ženy v prieskume uviedli, že ideálny penis má 17-18 cm. Čísla sa v jednotlivých štúdiách o priemernej veľkosti penisu rôznia, avšak Maďari majú vo všetkých výrazný náskok.

Mimochodom, Slováci veľkosťou penisu zaostávajú aj za bratmi Čechmi, ktorí majú od Slovákov penisy dlhšie priemerne o 0,68 cm.

Čo sa týka IQ, tak s priemerným IQ 96 zaostávajú Slováci za Maďarmi o 3 body (99) a za Čechmi o dva body (98).

Príroda nám teda nenadelila toľko čo susedom. Je však na každom jednotlivcovi, ako naloží s tým, čo má. Mimochodom, IQ ani veľkosť penisu nie sú nemenné. IQ si môžete zvýšiť riešením logických úloh. Aj penis je možné zväčšiť. Porovnanie možností zväčšenia penisu nájdete tu.

Mohlo by vás zaujať:

1 názor na “Majú Maďari väčšie penisy a vyššie IQ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *