Aké veľké sú vagíny?

Hĺbka vagíny sa podľa rôznych zdrojov pohybuje v rozmedzí 7-12 cm. Priemerná hĺbka vagíny dosahuje približne 9-10 cm. Šírka vagíny je približne 2,5 cm. Vagína sa však pri súloži prispôsobí veľkosti partnerovho penisu a zväčší sa aj viac ako dvojnásobne. Natiahne sa do dĺžky aj do šírky.

lono2Z uvedených rozmerov vyplýva, že ktorýkoľvek priemerný penis dokáže vyplniť celú vagínu. Ak je však penis len priemerný, natiahnutie vagíny je len minimálne. Penis je potom vo vagíne voľnejší a pôžitok býva pre oboch partnerov menší. Väčší penis spôsobí väčšie pnutie vagíny. U žien to vyvoláva pocit plnosti. A po tomto pocite množstvo žien túži. Po čom ženy naozaj túžia však rozoberieme v niektorom z ďalších článkov. Mužom s priemerným penisom však možno práve padol kameň zo srdca, keď sa dozvedeli, že vyplnia každú vagínu. A s kusom šikovnosti sa vyrovnajú aj lepšie vybaveným „samcom“.

Ak patríte s veľkosťou svojej mužskej pýchy len medzi priemer, môžete to zmeniť niektorým z týchto riešení na zväčšenie penisu.

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *