Ako správne merať penis?

Ako merať dĺžku penisu

Penis merajte zásadne z vrchnej strany takto:

  1. pravítko či pevný skladací meter (nie krajčírsky) opriete o trup
  2. zatlačíte smerom k lonovej kosti
  3. odmeriate penis po koniec žaluďa.

Ak stupnica nezačína hneď z kraja pravítka, nezabudnite odpočítať toto prázdne miesto. Väčšinou to býva niekoľko milimetrov.

Máme pre vás dobrú správu!

Mnoho ľudí meria penis odspodu alebo z boku. Takéto merania bývajú nadhodnotené aj o niekoľko centimetrov oproti správnemu meraniu a skutočnosti. Veľa ľudí nevie, ako merať penis. Preto môžete počuť okolo lietať vyššie cifry, než je realita.

uhorka s meracím pásmomPre vedecké štatistické účely sa penis sa meria od lonovej kosti. Ak pravítko priložíte z vrchnej strany na penis, je potrebné pravítko zatlačiť do tela, pokiaľ nenarazí na lonovú kosť. Je to posun cca 2 centimetre, ktoré tvorí vrstva tuku a kože. U každého muža má táto vrstva inú hrúbku. S rastúcou nadváhou táto vrstva hrubne, čo zmenšuje viditeľnú časť penisu. A práve tá vonkajšia časť penisu je dôležitá z hľadiska sexu a atraktivity. Pokiaľ máte nadváhu, prečítajte si, ako možno zväčšiť penis diétou.

Ako merať šírku a obvod penisu

Šírku penisu zmerajte v najširšom mieste jednoducho pravítkom z vrchnej strany.

Obvod penisu zmerajte krajčírskym metrom v najširšej časti penisu. Pokiaľ nemáte krajčírsky meter, použite špagát, šnúrku alebo stužku, ktorou obopnite penis dookola. Potom špagát narovnajte a zmerajte pravítkom.

Ak nie ste spokojný s veľkosťou, ktorú ste namerali, odporúčame Vám toto porovnanie účinnosti zväčšenia penisu.

Mohlo by vás zaujať:

4 názory na “Ako správne merať penis?

  1. AvatarIvi

   Co vy tu riesite? Ked ma chlap 17-18cm vtaka, Tak to uplne staci! Vam uplne sibe? Naco vam je 24cm? Nezvecujte si vtakov ale iq!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *