Prečo je väčší lepší?

kondómy s rôznou veľkosťouJe až ťažko uveriteľné, že ako ženy tak aj muži neustále riešia veľkosť penisu. Ženy túto tému rady rozoberajú najmä v okruhu svojich kamarátok. Niektoré to ani kamarátkam nepriznajú, ba ani partnerovi. Túžia však po nadpriemernom penise. Prejavuje sa to aj pri kúpe vibrátora v sexshope. Koľko žien si vyberie 13 cm vibrátor? Asi poznáte odpoveď. Takmer žiadna. Muži zas často v myšlienkach riešia veľkosť svojej pýchy v spoločných šatniach a sprchách a porovnávajú sa s ostatnými mužmi. Avšak narozdiel od žien o tom príliš nehovoria. Prečo je tomu tak?

  • veľký penis je znakom dominantnosti, mužnosti, plodnosti a nadradenosti. Veľké prirodzenie sa prejavuje aj na sebavedomí muža.
  • v sexe nie je dôležitý len samotný styk. Aj mužov viac vzrušia ženy s peknou postavou a vyvinutým poprsím. To isté platí u žien. Už len pri pohľade ženy na poriadny penis sa jej môžu roztriasť kolená od vzrušenia.
  • nadpriemerný penis umožňuje praktizovanie neobvyklých sexuálnych polôh, pri ktorých by menší penis do vagíny ani nedosiahol.
  • určite ste si všimli podvedomý reflex žien, keď sa pri orgazme natisnú na penis tak silno, ako to len ide, aby bola penetrácia penisom čo najhlbšia. Tento reflex má za úlohu dostať mužské semeno čo najviac do krčku maternice. Aj podvedomie ženy pri orgazme si teda žiada veľký penis.
  • väčší penis znamená väčšiu treciu plochu a viac dráždenia vagíny aj penisu. Aj keď má vagína najviac nervových zakončení pri vonkajšej časti, neznamená to, že hlbšie by nemala žiadne. Väčší penis spôsobuje žene pocit plnosti, ktorý mnoho žien vyhľadáva.

Pokiaľ nepatríte medzi tých šťastnejších a nemáte veľký penis, nezúfajte. Nežijeme predsa v stredoveku. Dnes už existujú bezpečné metódy na zväčšenie penisu. Stačí si vybrať svoju.

Mohlo by vás zaujať:

2 názory na “Prečo je väčší lepší?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *