Páni, ste dole oholení?

žiletkaV tejto intímnej otázke zrejme rozhoduje do veľkej miery vek toho, ku komu otázka smeruje. U mladšej generácie je oholenie intímnych partií skôr samozrejmosťou. Stredná generácia sa k tomu stavia individuálne. A staršia rezervovane. Prečo? Hoďte predsudky za hlavu!

Dnes už má celkovo väčšina sexuálne aktívnych ľudí v našich končinách okolie genitálií oholené od chlpov. Ak však ešte medzi nich nepatríte, mohli by ste to prehodnotiť. Jednak je oholenie neupravených chlpov v okolí prirodzenia dôležité pre estetiku tela. Samotné oholenie chlpov Vám však môže aspoň opticky celkom slušným spôsobom predĺžiť penis.

Samozrejme, veľkosť penisu ostane rovnaká, ale zdanlivo vyzerá väčší, lebo ho nezakrýva ochlpenie. Teda opticky vyčnieva ďalej od zvyšku tela.

Ak máte z oholenia žiletkou podráždenú kožu, skúste iné riešenie. Zastrihávačom vlasov alebo fúzov ohoľte chlpy tak, aby vyčnievali z kože len minimálne. Ak ich neoholíte celkom ako žiletkou, koža nebude podráždená.

Týmto spôsobom si môžete opticky zväčšiť svoje mužstvo aj o niekoľko centimetrov. Vyzerá to lepšie, je to hygienické a je to zadarmo!

Ak si chcete skutočne zväčšiť penis, siahnite po týchto preverených riešeniach.

foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *