Aké zakrivenie penisu je normálne?

krivý banánTakmer každý penis je do určitej miery krivý. Máloktorý je úplne rovný. Prirodzené je však mierne zahnutie penisu dohora. Je to prirodzené z hľadiska pohybu panvy pri sexe. Menej časté je zahnutie do strán a ešte menej zahnutie smerom dole. Zakrivenie smerom dole je zrejme najproblematickejšie z hľadiska biomechaniky pohlavného styku. Miernemu zakriveniu sa môžete prispôsobiť rôznymi polohami pri súloži. Krivý penis nie je problémom do chvíle, kedy spôsobuje problémy pri sexe:

  • bolesti penisu v mieste zakrivenia
  • bolesti vagíny v dôsledku krivého penisu
  • nemožnosť vniknutia zakriveného penisu do vagíny
  • znížené sebavedomie muža s krivým penisom – následné psychické problémy môžu spôsobiť ťažkosti pri hľadaní sexuálnej partnerky aj erektilnú dysfunkciu

V týchto prípadoch je nutné riešiť zakrivenie penisu. Približne 5% mužov trpí takým výrazným zakrivením, ktoré má podstatný vplyv na kvalitu ich sexuálneho života. Vtedy je nutné odstrániť zakrivenie, aby boli obnovené prirodzené sexuálne funkcie.

Narovnanie je však možné aj z estetického hľadiska. Možno Vám ohnutie penisu závažne neprekáža. Ale ale máte Vy alebo Vaša partnerka pocit, že je neestetické, procedúra pomocou extenderu Vám vráti sebavedomie. V tejto tabuľke hľadajte nástroje typu „extender“. Okrem zväčšenia penisu sú určené práve na narovnanie zakrivenia.

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *