Prečo by mali ženy prehĺtať?

žena, ktorá je v šokuUrčite sa nemýlim, ak poviem, že ste svojej partnerke, či manželke aspoň raz tvrdili, že ak bude pri orálnom sexe prehĺtať ejakulát, tak bude mať krajšiu pleť, vlasy a dokonca aj schudne. :) Mýlim sa? Máme pre Vás dobrú správu.  Americkí vedci z Newyorskej štátnej univerzity zverejnili štúdiu, v ktorej tvrdia, že ejakulát prospieva ženskému zdraviu a je tiež účinné antidepresívum. Obsahuje minerály a vitamíny a tiež látky, ktoré zabraňujú starnutiu.

Blahodárne pôsobiace látky

Prečo by ženy mali prehĺtať túto nie príliš vábnu bielu tekutinu často horkej chuti? Niektoré ženy v tom majú záľubu, iné to zvládnu sem tam, aby potešili partnera.  Príroda to našťastie zariadila tak, že mužské semeno obsahuje látky , ktoré blahodárne pôsobia na organizmus ženy.

Priaznivý vplyv na duševnú pohodu

Semeno podľa výskumov obsahuje melanín a serotonín. Melanín ovplyvňuje procesy starnutia kože a serotonín je zjednodušene považovaný za hormón šťastia, ktorý prispieva k pocitu pohody.

Zabraňuje predčasnému starnutiu

Ďalšia významná látka, ktorú obsahuje ejakulát je spermidin. Tá dokáže zabraňovať starnutiu buniek až o 30%. Najvyššiu koncentráciu spermididu majú mladí muži.

Zdraviu prospešné látky

  • Vápnik – základná súčasť kostí a zubov
  • Zinok – ovplyvňuje okrem iného kvalitu nechtov a vlasov
  • Horčík – udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou infarktu
  • Vitamín C – najdôležitejší antioxidant

Ak by sme tieto fakty mali na záver zhrnúť, tak prehĺtanie mužského semena dámam zabezpečí nielen krajšie vlasy, zuby a nechty, ale budú vyzerať mladšie ako ich rovesníčky, ktoré neprehĺtajú. Ja si teda kladiem otázku „Prečo to niektoré stále odmietajú?“

Ak si nebodaj kladiete otázku, prečo Vám nebolo nadelené väčšie prirodzenie a cítite nedostatok vo veľkosti Vášho penisu, okamžite kliknite SEM.

foto: freedigitalphotos.net

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *