Ktoré vitamíny pomôžu pri predčasnej ejakulácii?

liek na podporu zdraviaPredčasná ejakulácia môže byť zdrojom veľkej frustrácie nielen pre Vás, ale aj pre Vašu partnerku. Je všeobecne známe, že k dispozícii sú rôzne doplnky a vitamíny a v neposlednom rade taktiež odborná pomoc. Nie je teda dôvod vešať hlavu. Treba nájsť len vhodný spôsob, ktorý Vám pomôže. Správna kombinácia niektorých vitamínov Vám môže pomôcť vyriešiť tento základný problém.

Prečo ejakulujete príliš skoro?

Predčasne ejakulovať znamená vyvrcholiť ešte pred sexom, alebo hneď po začatí. Často tento problém súvisí s problémami vo vzťahu, s úzkosťou alebo erektilnou dysfunkciou. Tieto faktory môžu negatívne ovplyvniť celkovo sexuálnu aktivitu.

Vitamíny, ktoré môžu pomôcť pri predčasnej ejakulácii

  • Kyselina listová – vitamín B sa využíva aj na liečbu depresie. Odporúčaný denný príjem kyseliny listovej je 400 mikrogramov. Takéto množstvo môže pomôcť znížiť stres z predčasnej ejakulácie.
  • Vitamín C –  kyselina askorbová je potrebná na reguláciu metabolizmu aminokyselín, udržiavanie pevnosti cievnych stien a tkanivové dýchanie. Asi 90 miligramov vitamínu C denne, môže pomôcť s problémom predčasnej ejakulácie.
  • Vitamín E – silný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto sa pridáva do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky čím znižuje krvný tlak.

Predtým ako sa rozhodnete riešiť problém predčasnej ejakulácie odbornými metódami, skúste kombináciu vitamínov B, C a E, určite Vám v odporúčanej dennej dávke neublížia. Ak Vám s týmto problémom nepomôžu, budete sa cítiť aspoň zdravší a vitálnejší.

Hovorí sa, že niektoré vitamíny a iné látky v špeciálnych tabletách dokážu aj zväčšiť penis. Či je to naozaj pravda, sa dozviete tu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *