„Intelektom ženu nepretiahnete“

smajlikPrišiel nám zaujímavý email, ktorý nás dosť zaskočil a s láskavým dovolením jeho autorky (poslali sme jej za to malý darček) ho uverejňujeme. Samozrejme bez jej identifikačných údajov:

Dobrý deň, budem otvorená. Chcem Vás požiadať o pomoc. S mojím manželom sme atraktívny pár už v stredných rokoch. Máme radi sex. Aby sme sa nenudili v posteli, tak sme pred rokom vyskúšali trojku s ďalším mužom. Vybrali sme si muža s väčším penisom. Naša podmienka bola minimálne 20 cm dĺžka a hrúbka minimálne 6 cm. A presne takého sme zohnali. Tá veľkosť bola pre mňa nová, lebo manžel má len priemerný penis (15 cm dlhý a 4,5 cm hrubý). Ja som ale dosť veľká (vysoká a štíhla), tak som sa rýchlo tomu prispôsobila. Čo je však horšie, že som si na to zvykla až príliš a manželov penis mi teraz už vôbec nestačí. Príde mi ako kolibrík, ktorý tam behá naprázdno a nič z toho. Na lepšie sa ľahko zvyká. A už máme aj dosť problém v sexe. Bojím sa, aby sme sa neodcudzili. Môj manžel je atraktívny, šikovný, inteligentný, ale viete… intelektom ženu nepretiahnete. Poraďte mi prosím to najlepšie. Ja chcem čokoľvek, čo by mohlo zväčšiť penis môjho manžela. Rozmýšľali sme nad operáciou, ale tá je príliš riskantná. Ďakujem.

Toto bola naša odpoveď:

Vážená pani…., jednoznačne vám odporúčame skombinovať to najlepšie, čo je dostupné na trhu. Skombinujte mechanický extender Phallosan forte (prípadne Andropenis alebo Prolong System) spolu s tabletami Xtrasize. Pokiaľ na výsledku záleží Vášmu manželovi a bude dodržiavať návod a dávkovanie, nepochybujeme o tom, že budete spokojná. V takom prípade Váš manžel môže dosiahnuť rozmery, na ktoré ste si zvykla. Nestane sa to však zo dňa na deň. Odporúčame pokračovať v procedúre približne 6 až 8 mesiacov. Nárast je totiž postupný…

Čo poviete? Trochu prekvapujúce, že? Ak máte podobný problém, odporúčame Vám si pozrieť porovnanie prostriedkov na zväčšovanie penisu.

Mohlo by vás zaujať:

1 názor na “„Intelektom ženu nepretiahnete“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *