Ako na sex s malým penisom

smutný muž, ktorý má komplexy z malého penisuTo, že nemáte v nohaviciach nadpriemerne veľký penis, vôbec neznamená, že ženu nemôžete kvalitne uspokojiť. Ak máte kvôli veľkosti penisu v sexe nízke sebavedomie, tak to rýchlo hoďte za hlavu alebo urobte niečo pre zmenu. Komplexy kvôli veľkosti penisu podľa výskumov môžu viesť až k erektilnej dysfunkcii a tá k ďalším problémom.

žena pri predohre kontroluje veľkosť partnerovho penisuZatiaľ čo muži uvádzajú v prieskumoch priemernú dĺžku penisu 15-17 cm, priemerná dĺžka zistená v prieskumoch, kde merania uskutočnili priamo urológovia, sa pohybuje v rozmedzí 13-15 cm. To problémom nie je. Poukazuje to len na mierne skresľovanie skutočnosti mužmi v prieskumoch. Problémom však je, že ženy v prieskumoch o ideálnej veľkosti penisu uvádzajú najčastejšie 17-19 cm. Ženy teda majú priemerné nároky na penis svojho partnera väčšie ako je skutočnosť.

Nemajte však obavy, že by vás ženy v posteli posudzovali len podľa veľkosti penisu. V dlhodobých vzťahoch väčšina žien uvádza spokojnosť s partnerovou veľkosťou penisu. No ak vyhľadávate povrchné milostné dobrodružstvá, tak riskujete povrchné zhodnotenie Vašej výbavy. V takých prípadoch bývajú ženy náročnejšie.

Ako na predohru

sexuálne napätie - dostaňte ženu do varu pri predohreV bežných partnerských vzťahoch na veľkosti penisu tak veľmi nezáleží. Dôležité je venovať dostatok pozornosti partnerkiným túžbam. Dajte jeden druhému, po čom túžite. Sledujte ako reaguje partnerkino telo, buďte vnímavý a nedopustite, aby ste vyvrcholili skôr ako Vaša partnerka. Pred samotným pohlavným stykom sa dostatočne venujte predohre. Väčšina žien je viac vzrušivá cez klitoris ako cez samotnú vagínu. A aj vo vagíne je najviac nervových zakončení pri jej vchode. Na uspokojenie ženy nepotrebujete 20 cm penis. Pri predohre dostaňte partnerku do varu a potom zvoľte tie správne polohy, aby ste dali partnerke pocit plnosti.

Tieto sexuálne polohy zaručene fungujú

  1. vyskúšajte si tieto polohy pre bezpečný sex s hlbokou penetráciouPoloha zozadu – zaručene funguje, lebo umožňuje najhlbšie preniknutie penisu do vagíny. Pri polohe odzadu môžu mať nadpriemerne vybavení borci problém zasunúť celý penis, ak partnerke nechcú spôsobiť bolesť. Takže tu môžete mať výhodu, pokiaľ máte menší penis. V tejto polohe však nedochádza k dostatočnému dráždeniu klitorisu. Ak si pomôžete rukou, ktorou oblapíte ženu cez boky, a spredu jej budete dráždiť klitoris, tak vaša partnerka bude stonať od rozkoše veľmi rýchlo. Ak máte aj tenký penis, tak spojte partnerkine nohy, aby bola tesnejšia.

  2. Poloha s nohami na vašich ramenách – tým, že v misionárskej polohe zdvihnete jednu partnerkinu nohu na Vaše rameno, preniknete hlbšie a ešte hlbšie sa Vám to podarí, keď si dáte na ramená obidve jej nohy. Partnerkinu panvu môžete podložiť vankúšom. Táto poloha sa ešte ľahšie praktizuje, keď parnerka leží na chrbte na kraji stola a vy stojíte pri stole a vnikáte do nej s jej nohami na vašich ramenách. Pri tejto polohe máte navyše vynikajúci výhľad.

  3. Poloha zboku – keď žena leží na boku chrbtom otočená k vám a pritiahne k telu vrchnú nohu a mierne pokrčí spodnú, tak v kľaku obkročmo cez jej spodnú nohu alebo v poloľahu môžete prirážať v netradičnej polohe. V tejto polohe do seba nezapadajú penis a vagína úplne ideálne a to spôsobuje väčšie natiahnutie vagíny. Aj keď v tejto polohe nepreniknete najhlbšie, Vaša partnerka bude mať pocit plnosti ako pri veľkom penise.

  4. Poloha na koníka – aj táto poloha umožňuje hlbokú penetráciu najmä v prípade, že Vy ležíte na rovnej a tvrdšej podložke a partnerka sedí kolmo na Vás.

V prípade, že máte netypicky zahnutý penis, tak tieto polohy by ste mali prispôsobiť tak, aby vám obom vyhovovali.

Ak máte malý penis, môžete to zmeniť. Našťastie dnešná doba priniesla tieto riešenia na zväčšenie penisu.

Mohlo by vás zaujať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *