Ako zvýšiť množstvo ejakulátu

muž pracuje na notebooku

Aj vy chcete zvýšiť množstvo svojho ejakulátu? Chcete sa cítiť mužnejší a plodnejší? Vaša partnerka to určite ocení. V nasledujúcom článku máme pre Vás pár zaručených tipov.

1. Pite tekutiny

Množstvo semena, ktoré sa vylúči pri orgazme je závislé od množstva tekutín, ktoré vypijete. Nemyslí sa tým však tvrdý alkohol. Ten má presne opačný účinok. Ak si dáte pár tvrdých drinkov pred sexom, Vaše telo je dehydrované a alkohol znižuje počet spermií v ejakuláte aj celkové množstvo semena. Taktiež zhoršuje kvalitu spermií. Najlepšou alternatívou je čistá voda.

2. Udržujte teplotu

Vaše semenníky sú veľmi jemné a citlivé. V praxi to znamená, že ak máte radi dlhé cesty autom s vyhrievanými sedadlami, pobyty v saune či vírivke, snažte sa to obmedziť. Taktiež zbystrite pozornosť, ak ste zvyknutý pracovať s notebookom položeným na nohách. Prehrieva sa, čím zvyšuje teplotu semenníkov a dochádza k neželanému efektu a znižuje sa množstvo spermií.

3. Vyhnite sa noseniu tesného spodného prádla

Platí fakt, že ideálna teplota pre spermie je o niečo nižšia ako teplota tela. Tesné spodné prádlo zvyšuje teplotu mieška, čím sa znižuje množstvo spermií.

4. Vyhnite sa sedeniu s prekríženými nohami

To tiež ovplyvňuje množstvo spermií. Sedenie s prekríženými nohami zvyšuje teplotu mieška nad telesnú teplotu.

5. Zdržte sa orgazmu deň-dva.

Vaše telo produkuje spermie obrovskou rýchlosťou.  Priemerne viac ako 1500 každú sekundu. Denne je to teda približne 130-200 miliónov spermií. Ak sa orgazmu deň-dva zdržíte, množstvo bude určite dvojnásobné. To platí nielen o spermiách. Spermie v ejakuláte tvoria len malú časť objemu tekutiny, približne 2 až 5%. Po kratšej sexuálnej abstinencii budete mať aj viac semena, teda ejakulátu.

Množstva semena sa týkajú najmä body 1 a 5. Veľa semena prináša silnejší sexuálny zážitok pre obidve strany. Množstvo spermií a ich kvalita zas zvyšuje pravdepodobnosť oplodnenia partnerky. Zvýšenia množstva spermií v ejakuláte sa týkajú všetky body článku (1 až 5).

Ak máte odhodlanie pracovať na svojich sexuálnych schopnostiach a okrem zväčšenia objemu ejakulátu chcete mať aj väčší penis, využite tieto metódy na zväčšenie penisu.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *