Ako sa jednoducho vyhnúť predčasnej ejakulácii

majú problémy kvôli predčasnej ejakulácii Je množstvo spôsobov a techník, ako sa vyhnúť predčasnej ejakulácii, ktorá je rastúcim problémom u mužov na celom svete. K nej sa pripája aj množstvo ďalších problémov ako porucha erekcie a iné sexuálne strasti. Ich spoločným riešením sú silné lieky na predpis alebo užívanie rôznych prírodných doplnkov na posilnenie mužnosti. Predtým ako začnete utrácať svoje ťažko zarobené peniaze na všetky tieto produkty, vyskúšajte metódy, ktoré vás nič nestoja.

Stlačiť a stopnúť

Metóda stlačenia a stopnutia spočíva v jemnom stlačení penisu pod žaluďom na pár sekúnd, keď sa chystáte k predčasnej ejakulácii. Potom pokračujte ďalej v predohre. Postup opakujte viackrát podľa potreby.

Zastaviť

Podobná metóda ako stlačiť a stopnúť. Pokiaľ sa vaša partnerka snaží dosiahnuť orgazmus a Vy jej už nestačíte, jednoducho na pár sekúnd prestaňte a potom pokračujte.

Podporné prostriedky pre muža

K dispozícii sú napr. rôzne krémy. Krém treba natrieť na penis, aby ste zabránili predčasnej ejakulácii. Avšak pozor na alergické reakcie a prípadnú stratu vaginálnej citlivosti, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Takisto je tu možnosť vyskúšať znecitlivujúce kondómy. Tie majú anestetikum obsiahnuté na vnútornej strane, čím môže dôjsť k zníženiu pôžitku z rozkoše u muža. Môžu pomôcť k dlhšej výdrži, ale tiež spôsobujú alergické reakcie.

Ak ste presvedčený, že je potrebné dať si predpísať lieky, tak pozor. Účinná látka môže mať vedľajšie účinky. Často sa stretávame práve s problémami erekcie.

Ďalšie tipy

  • Duševná relaxácia – jednoduché zrelaxovanie môže pomôcť. Pri sexe myslite na asexuálne veci ako napr. jedlo, hovädzí dobytok u starej mamy na dedine, domáce práce a pod. Takéto myšlienky by vám mali zabrániť predčasne ejakulovať.
  • Potešte samého seba – niektorí terapeuti odporúčajú masturbovať pred sexom s partnerkou. Môže to byť tiež účinný spôsob, ako si pomôcť. Ak však nezvládnete dve čísla v krátkom časovom rozostupe, tak to nebude pre vás.
  • Odborné poradenstvo – riešenie problému konzultáciou s odborníkom. Počas konzultácie môžete zistiť, z čoho tento problém pramení. Nie však každému je príjemné rozprávať sa o intímnych veciach s neznámym človekom.

Predčasnú ejakuláciu vyriešite efektívne aj takto. Ak sa tiež zaujímate o trvalé zväčšenie Vášho penisu o 4 cm, prečítajte si toto.

foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *