Dôvody erektilnej dysfunkcie

muž a žena smutní v posteli kvôli sexuálnemu problémuErektilná dysfunkcia má vplyv predovšetkým na sexuálny život muža. Často sa vyskytne ako dôsledok nezdravému životnému štýlu a stresu. Mužská dysfunkcia má mnoho príčin a často je ignorovaná. Muži si zvyknú myslieť, že tento problém nemá žiadne riešenie a strácajú svoju sebadôveru a úctu k sebe samému. Avšak tento problém samozrejme riešenie má.

Medínske príčiny erektilnej dysfunkcie

Najskôr si treba uvedomiť, že tieto príčiny nemáme pod svojou kontrolou a v podstate sme ich obeťou. Jedná sa predovšetkým o stavy po užívaní silných liekov či už zo zdravotných dôvodov alebo iných, ktorých dôsledkom môže byť práve porucha erekcie. Môže byť dôsledkom liečby rakoviny, cukrovky, vysokého krvného tlaku a tak isto obezity.

Psychické príčiny a dôsledky životného štýlu

Mnoho mužov podlieha strate sebavedomia, ktorá sa potom odzrkadľuje slabými výkonmi v posteli. Aj keď tento problém môže byť vyriešený psychologicky, často sa stáva, že muž má za sebou ťažkú minulosť alebo strach zo zlyhania, ktorý nedokáže potlačiť. Aj nespokojnosť s veľkosťou penisu môže viesť až k erektilnej dysfunkcii. Veľkosť penisu je však možné ovplyvniť týmito metódami.

Taktiež nedostatok odpočinku, zlé životné návyky, ako je fajčenie a pravidelné pitie alkoholu sa podpisuje na mužnosti. Aj časté či príležitostné užívanie tvrdých či ľahších drog, ako napr. marihuana, mužnosti nijako neprospieva.

Liečba poruchy erekcie

Našťastie všetky spomenuté aspekty majú riešenie bez toho, aby ste museli ísť práve na operáciu zväčšenia penisu. Tá by vlastne tento problém riešiť vôbec nemusela, lebo erekcia nie je o veľkosti. Preto treba dať prednosť prírodným metódam.

Prírodné metódy liečby zlyhania erekcie

Najjednoduchšími a najbežnejšími  spôsobmi sú zdravá strava, pravidelné cvičenie a dobrý spánok. Pri dodržiavaní týchto zakladných princípov zdravého životného štýlu, existuje niekoľko prírodných tabletiek, ktoré sú zamerané presne na tento problém. Sú to doplnky určené presne na tento problém bez vedľajších účinkov a dajú sa kúpiť bez lekárskeho predpisu.

foto: freedigitalphoto.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *